Скільки часу займає оформлення в будинок для людей похилого віку

Приватні будинки для літніх "Турбота"
Статті
Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 388

Старість, неминучий хід подій в нашому житті. Звичайно, не всі люди доживають до пенсійного віку, але все ж від старості нікуди не дітися. Велика частина в нашому житті доживає до похилого віку і з її приходом у багатьох наступають проблеми. І тут постає питання про те, як оформити людину в будинок престарілих людей.

Найчастіше люди в похилому віці самі хочуть піти в будинок для людей похилого віку від самотності. Потрапити в державний будинок інтернат для людей похилого віку мають право не всі категорії громадян. Таку підтримку отримують або ті, хто залишився один і не в силах вести за собою належний догляд, або Ветерани Великої Вітчизняної Війни. Розраховувати на таку соціальну допомогу можуть і люди з обмеженою працездатністю, а саме інваліди 1 і 2-ої групи. Є вікові обмеження, чоловіки можуть туди звернутися, якщо їм виповнилося 60 років і більше, для жінок цей віковий поріг нижче, жінки від 55. У будинках інтернатах їх будуть оточувати люди свого віку, будуть знаходити спільні інтереси грати в ігри прогулюватися і т.д . і т.п. Хтось, потрапивши в таку установу, знаходить собі споріднену душу або так скажемо другу половинку, а в цьому віці дуже необхідно, щоб тебе могли вислухати, пошкодувати і бути завжди поруч з тобою.
Велика перевага таких установ в тому, що там дотримується належний догляд за людьми похилого віку які завжди під наглядом, постійним медичним наглядом. У випадках якщо людина зовсім погано ходить, йому завжди допоможуть, погодують, одягнуть, допоможуть вмитися, зібратися і справити нужду. Як оформити документи в будинок для людей похилого віку. Оформлення документів займає від 10, до 30 днів.

Як виглядає оформлення до зазначеної установи.

У нашій країні достатня кількість людей вийшли на пенсію і залишилися один на один з собою. Хтось скаже, що наші будинки для престарілих людей, це не є те, що хотів би бачити Російський пенсіонер. За кордоном такі будинки красивіше. У наших пансіонатах, і сам зовнішній вигляд будівлі і внутрішнє оформлення кімнат, звичайно ж, ні такі як за кордоном але, наші пансіонати переповнені пенсіонерами, і часто туди складно потрапити тільки через те, що немає місць. І ось видимість того, що вони переповнені, це вже говорить сама за себе, що люди хочуть там перебувати і отримувати належний догляд за собою. Тим більше залишатися одному в своїй квартирі в повній самоті, не надто подобається. Держава в цих випадках і піклуватися про людей похилого віку, про їхнє благополуччя.

Що потрібно для цього?

Першим вашим дією має бути написання заяви в соцзахист про те, що ви хочете потрапити в, даний заклад. Потім потрібно звернутися до фахівця, який буде займатися повним оформленням вашої справи для направлення в інтернат.

Документи, які вам знадобляться для оформлення людини в будинок престарілих.

  1. Паспорт, який стверджує вашу особистість.
  2. Потім знадобитися страховий поліс про медичне страхування.
  3. Пенсійне посвідчення і якщо ви перебуваєте на інвалідності, відповідно довідку, що підтверджує вашу групу.

Після того як зберете всі документи їх передадуть в соціальну службу, яка проведе перевірку всієї автентичності відповідних документів. Потім вони перевірять ваше ставлення з родичами, якщо такі є і житлові умови. Якщо всі документи оформлені правильно, лікарі видають рекомендації для соціальної допомоги для вас, і комісія приймає позитивне рішення, вам видається путівка в будинок інтернат.

При вступі потрібно мати з собою змінні речі, вуличний одяг, шапку, все, що потрібно для гігієнічного догляду за собою. Якщо у вас проблеми з пересуванням ви повинні мати при собі засоби підтримки для зручного пересування милиці або ходунки.
Якщо стара людина не може самостійно пересуватися, спеціальна бригада приїде і доставить до майбутнього місця проживання.

Торкнемося оплати знаходження пенсіонерів в геронтологічних центрах.

Економічна частина, при оформленні літньої людини в будинок інтернат, важлива складова і якщо є родичі, їм необхідно знати, як ведуться витрати пенсії.
При оформленні відразу повинні пояснити правила проживання і оплати за перебування в геронтологічного центру. Пенсію буде отримувати бухгалтерія центру, 75% вашої пенсії буде йти в інтернат на ваше утримання, а 25% буде видаватися на руки.
Але є й інший спосіб оплати знаходження в геронтологічного центру. Якщо діти здають в будинок для людей похилого віку своїх батьків, вони самі можуть оплачувати їх проживання і давати гроші на кишенькові витрати.

Якщо у пенсіонера є у власності майно, то хто їм буде володіти?

Пенсіонер має право передати своє майно в користування пансіонату, це буде вважатися платою за проживання його в даному місці.
Якщо ж пенсіонер не передасть своє майно в пансіонат, розпоряджатися їм будуть міська влада, але для цього владі потрібно буде падати відповідні документи на володіння майном. Літній людині потрібно самому вирішувати, на чию користь він залишить своє майно.

Приватні будинки інтернати для людей похилого віку.

Існують ще й приватні інтернати по догляду за пенсіонерами. В даних місцях умови і закони проживання трохи інші, так як встановлюються вони саме тими, хто відкрив цей приватний пансіонат. Звичайно ж, умови проживання, обслуговування і харчування, в приватних установах по догляду за пенсіонерами краще, ніж в будинках на державному забезпеченні. У приватних геронтологічних центрах догляд за людьми похилого віку трохи краще. Там, за здоров’ям і життєдіяльністю дивляться професійні медичні працівники, психологи, а й в державних геронтологічних центрах, медики та персонал не менше кваліфіковані. У приватних пансіонатах старі отримують додаткове лікування, там можуть більше спілкуватися зі своїми однолітками, хоча й в муніципальних особливого обмеження на спілкування немає. Але відповідно, додаткове лікування йде за більш високу плату, за проживання в центрі. Обслуговуючий персонал також весь складається з кваліфікованих працівників.

Как устроить в дом престарелых

Попасти в приватну установу набагато простіше і легше, ніж в державну. Вони можуть самі брати на себе оформлення ваших документів для проживання у них. Легкість полягає в тому, що економічна складова цього пансіонату набагато дорожче, ніж державного і тому потрапити в таке місце можуть далеко не всі пенсіонери. Створити для себе шикарні умови на звичайну пенсію дуже навіть не просто, часто окрему доплату виробляють родичі. Діти оплачують всі витрати приватного будинку, виділяють гроші на ремонт та інші потреби. У таких місцях людина похилого віку відчуває себе більш вільним. Йому дається свобода дій більше ніж державної установи. Але, не дивлячись, що проживання в приватному пансіонаті дорого, вони теж користуються попитом.

Оформити людини в будинок престарілих не так вже й легко і якщо у вас дозволяють кошти найняти доглядальницю для своїх літніх батьків, не пошкодуйте грошей адже найбільша нестача в геронтологічних центрах, це брак рідних і близьких їх вам не замінить жодне щасливе місце.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.