Слухові апарати для літніх людей: які бувають і як вибрати. Поради від нашого будинку для літніх у Києві

Слуховые аппараты для пожилых людей: какие бывают и как выбрать. Советы от нашего дома для пожилых в Киеве 2

У міру зношування дорослого організму і невблаганного процесу старіння людина втрачає деякі функції, псується зір, слух, спостерігається туговухість про літніх людей. Але сучасна техніка дозволяє представникам третього покоління відчути себе повноцінно. На допомогу приходять слухові апарати, які може призначити тільки лікар. У нашому будинку для людей похилого віку Києва чимало погано чують підопічних. Прості рекомендації дозволять їм не втратити радість життя і перебувати в закладі в комфортних умовах.

Кому показані прилади, що підсилюють звук?

Медики звертають увагу на «дзвіночки», коли людині за 60 років буде рекомендовано відвідування вузького фахівця:

 • Пацієнт не здатний реагувати на високочастотні звукові уривки;
 • Звуження слухового каналу;
 • Присутність уявних звуків, які призводять до дискомфорту.

Однак апарати протипоказані людям, які страждають на епілепсію, неврозами, екзодерми вушної раковини.

Медики приватного будинку престарілих Києва рекомендують своїм підопічним з проблемами слуху спеціальні пристрої

Різноманітність слухових приладів вражає. При їх виборі варто враховувати не тільки ступінь втрати слуху літньої людини, але і рівень активності і життєвої позиції. Все Спрямовані пристосування – для активних і комунікабельних людей похилого леді і чоловіків. Модель з направленим мікрофоном відмінно підходять людям, які перебувають в інтернаті для людей похилого віку Києва.

За типом перетворення звуку пристосування бувають:

 • Аналогові, це бюджетні варіанти, які не мають індивідуальної настройки і компонента, переважної шум;
 • Цифрові моделі, здатні виділити людську мову з інших шумів.

По конфігурації апарати, які допомагають чути, діляться на:

 • Завушні, що відрізняються зручністю в експлуатації, і рекомендовані з досвіду спілкування з підопічними будинку престарілих в Києві;
 • Внутрішньовушні конструкції, які проштовхуються всередину, і не комфортні для людей похилого віку;
 • Внутрішньоканальні, не видимі стороннім;
 • Кишенькові.

Як допомогти з вибором слухового апарату: корисні рекомендації від персоналу пансіонат для людей похилого віку Києва

Всі тонкощі підбору чутливого механізму для людей, які страждають приглухуватістю, безпосередньо залежать від особливостей апарату:

 • Необхідно враховувати тип управління, оскільки немолодим людям з проблемами здоров’я складно підлаштовуватися під нові умови і освоювати нові прилади, їм підходять настроюються автоматично електронні міні-агрегати, які здатні забезпечити оптимальну чутність.
 • Важливо розглянути регулювання гучності. Для немічних старих, які перебувають в приватному пансіонаті для людей похилого віку Києва, зайвими будуть складні системи. Але і просте коліщатко, щоб налаштувати потрібний діапазон, нелегко буде обертати.
 • Кращими апаратами для погано чує пенсіонера стануть пристрої з батареями, здатними витримати заряд до трьох тижнів, наприклад, завушні моделі.
 • Варто врахувати потужність приладу, щоб дати можливість підвищити гучність в разі прогресуючої втрати слуху;
 • Рекомендація від співробітників інтернату для престарілих Києва – вибір пристроїв, здатних придушити зворотний зв’язок, щоб уникнути різкого звуку, наростаючого свисту, вони сприяють утворенню мігрені і сильного дискомфорту у пацієнта.
 • Відмінна функція – придушення шумів, щоб убезпечити у літніх людей мимовільних стрибків тиску і забезпечити нормальне розпізнавання мови.

Будинок пристарілих Києва часто приймає людей з проблемами слуху, їх комфортне перебування залежить не тільки від умов закладу та ставлення персоналу, але і від надійних і якісних апаратів, що дозволяють повернути повноцінне життя.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.