Собака для літньої людини: вибираємо відповідну породу. Ради нашого пансіонату для людей похилого віку у Львові

Собака для пожилого человека: выбираем подходящую породу. Совета нашего пансионата для престарелых во Львове 1

Вихід на пенсію або втрата в старості близької людини перетворюється в постійний стрес. Звичний життєвий уклад змінюється. Друзі та рідні менше приходять поспілкуватися. До того ж, починають докучати хронічні захворювання. Для подолання життєвих труднощів, літні люди часто приходять до нових хобі. Одним з таких захоплень, як кажуть фахівці пансіонату для людей похилого віку у Львові, для літньої людини може стати собака.

Для чого людині похилого віку собака?

Багато життєві ситуації мають на увазі, що до старості люди стають самотніми. Домашній вихованець, в цьому випадку, буде найнадійнішим приятелем. Для літньої людини домашні тварини принесуть новий сенс. Вихованець полегшить фізичні і больові синдроми хронічних захворювань. Турбота про вихованця полегшить моральні і психологічні муки.

Улюблена домашня тварина здатне надати сил немолодому господареві. Велика частина людей похилого віку приходить до розуміння, що велика частина життя вже в минулому. Про це нагадує і погіршується здоров’я, і ​​душевний настрій. Всі ці фактори здатні додати літнім людям важку затяжну депресію. Уникнути її допоможуть позитивні емоції. Додати їх може домашній вихованець.

У собак, наприклад, є природні здібності впливати на емоційний стан людей. Тварини здатні усунути почуття самотності. Адже велика частина громадян похилого віку проживає далеко від близьких. Відсутність турботи родичів якраз заповнить домашній вихованець. Вони проявлять щиру любов до свого господаря. Собака буде постійно перебувати поблизу. Головне в цьому – поява у літніх людей почуття, що вони комусь потрібні.

Придбання собаки на увазі появу у літньої людини нових обов’язків. Годування, вигулювання, догляд – всі ці турботи призводять до підвищення активності способу життя. Постійний рух змусить будувати нові плани на майбутнє.

Головне, при покупці вибрати правильну породу вихованця. Адже різні породи собак відрізняються різними характерами. Також у тварин розрізняються характери і темперамент. Тому, якщо літня людина зберіг рухливість, то краще завести собаку з відповідним характером. Якщо літня людина відрізняється повільністю і спокоєм, то краще підібрати дрібних вихованців.

Якщо розбиратися в породах, то варто врахувати, що люди похилого віку, в більшості звертають увагу на собак невеликого розміру. Так як активні великі собачки вимагають Неабияку сили. З великими тваринами буває важко впорається чоловікові міцної статури.

Породи собак для літніх людей. Поради нашого пансіонату для людей похилого віку у Львові

Мопс

Маленькі собачки, що вимагають багато уваги. Вони обожнюють розміщуватися на колінах. З таким вихованцем зручно переглядати улюблені фільми або читати газети.

Скотч-тер’єр

Невелика собачка з вагою близько 6-9 кг. Ці тварини відрізняються підвищеним складом розуму, товариськістю. Собак породи скотч-тер’єр потрібно багато вигулювати. Їм буде добре навіть при щоденних тривалих прогулянках. Скотч-тер’єри дуже посидючі, можуть з радістю виконати породу вартового.

Ши-тцу

Тибетська порода собак, яка полюбляє комфортний спосіб життя. При виборі Ши-тцу варто враховувати, що вони довгошерсті, а за шерстю потрібно доглядати.

Йоркширський тер’єр

Ця порода також відноситься до собак з довгою шерстю. Але ці вихованці ліниві, а тому більшу частину часу будуть діяти на господарському дивані. Якщо Йоркширський тер’єр НЕ виставковий, то шерсть можна підстригти. Це скоротить час на догляд за собакою.

Чихуахуа

Собачки, які не володіють густим вовняним покровом. Часто потребують додаткового утеплення. Тому стануть вдалим вибором для бабусь, які люблять в’язати.

Однак, при виборі собаки літній людині фахівці будинку престарілих у Львові радять враховувати такі фактори, як стан здоров’я самої людини. Адже вихованець купується ні на один рік. Собака живе як мінімум десятиліття.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.