Соціальний захист людей похилого віку в Україні

Психологическая помощь пожилым людям. Опыт нашего пансионата для пожилых в Киеве 1

Гідним життям в старості для людей з обмеженим пересуванням є пансіонат для людей похилого віку в Києві, стає їм справжнім, затишним, теплим домом.

Помістіть бабусь і дідусів в добре обладнаний пансіонат на короткий або тривалий час. Довічний догляд буде їм забезпечений. Звичайно ж, якщо внуки, доньки і сини складуть правильно договір. Додаткових коштів не буде потрібно.

Медичні працівники вищої категорії, що працюють в санаторії, постійно надають професійні, якісні послуги по догляду за людьми похилого віку громадянами. Знаходиться санаторій в лісопарковій зоні. Старим буває дуже зручно прогулюватися серед вічнозелених дерев.

Кращі фахівці санаторію пропонують літнім людям урізноманітнити своє дозвілля, знайшовши захоплююче, цікаве заняття до душі. Продумайте разом зі співробітниками пансіонату загадкову спеціальну програму. Взяти участь в ній зможуть всі бажаючі.

Нові форми та шляхи для створення комфортних умов

Прекрасне, екологічно чисте місце нібито спеціально створено для пенсіонерів та інвалідів. Подивіться на фото і відео, які умови проживання пропонує пансіонат для людей похилого віку в Києві, їдучи у відпустку, відрядження або просто зібравшись зробити ремонт, поселите родичів в санаторій.

У пансіонаті проводяться:

 • Масажні процедури;
 • ЕКГ;
 • Лікування зубів;
 • Аромату і фізіотерапія;
 • Перегляд фільмів;
 • Настільні ігри;
 • Фізкультурні, оздоровчі заняття під чуйним керівництвом медпрацівників;
 • Грязелікування;
 • Читання друкованих книжкових видань;
 • Шахові турніри;
 • І інші оздоровчі та розважальні заходи.

У вашій родині є люди похилого віку, за якими потрібен щоденний догляд? Бабуся, дідусь та інші родичі перенесли інфаркт, інсульт, зламали шийку стегна, знайдіть вихід з ситуації, що склалася, почавши пошук нянечки – доглядальниці. Шановні громадяни, зрозумійте, жити вона у вашій квартирі постійно не зможе. Їй доведеться щодня приходити до хворої людини і йти від нього в певний час.

Щоб вирішити всі наявні питання, напишіть заяву про приміщення родича на тимчасове або постійне місце проживання в будинок для людей похилого віку та інвалідів. Ваші рідні, близькі люди будуть оточені постійною увагою і турботою. Якщо тільки ви наважилися зверніться за допомогою до пансіонату.

Основні принципи соціально – правового захисту

Проживання людини в санаторії з державною підтримкою – це, одна з форм надання соціальних послуг. Спеціалізований пансіонат для людей похилого віку в Київській області налічує приблизно близько 100 пацієнтів.

Є пенсіонером або інвалідом, врахуйте, не здатні до самообслуговування люди мають право скористатися послугами соціального працівника. Отримайте право на соціальну допомогу, якщо не маєте працездатних родичів і дітей. Грошові кошти, сплачені за проживання в так званих стаціонарних відділеннях тимчасового або постійного проживання дідусів і бабусь, можуть перераховуватися на картку банку.

Європейським готелям повністю відповідає рівень затишку і комфорту, наявний в будинку для літніх людей та інвалідів. Влаштуйте близьких, рідних людей, які перенесли серйозні захворювання на відновний період після тривалої хвороби в пансіонат.

Бажаєте знайти другу сім’ю, відшукайте своє місце в маленькому ввічливому, привітному колективі. Знайдіть впевненість в майбутньому, комфортно і зручно розташувавшись в нових для вас умовах!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.