Засоби по догляду за хворими та людьми похилого віку в нашому будинку для людей похилого віку в Одес

Подгузники для взрослых, которые мы используем в наших частных домах для престарелых в Украине 15

Старість це повільне згасання життя. Біологічний процес старіння супроводжується змінами в тканинах і органах, втратою працездатності клітин, зневодненням і зашлакованість організму, внаслідок чого погіршується постачання організму киснем. Патологія старечого організму часто сприяє розвитку хвороб і ускладнення хронічних захворювань. Літнім людям старіння з супроводом хронічних захворювань приносить страждання і дискомфорт. Працівники нашого притулку віддають все душевні сили, і використовують накопичені знання і досвід, щоб допомогти безпорадним і хворим людям похилого віку в нашому приватному будинку для літніх Одеса.

Доглядати за немічними хворими нелегко. Догляд за літніми людьми, особливо з обмеженими можливостями, таїть багато неприємностей. Для полегшення важкого і благородного праці наших фахівців в наданні допомоги людям похилого віку і хворим з обмеженими можливостями ми використовуємо інноваційні медичні технології, які суттєво полегшують їх страждання і збільшують комфорт в невтішною життя.

Засоби по догляду за хворими та людьми похилого віку в пансіонаті по догляду хворих в Одесі

Щоб зробити медичний догляд за хворими ефективним і якісним наш пансіонат для людей похилого віку Одеса має в своєму розпорядженні великий базою допоміжних засобів по догляду за хворими та людьми похилого:

  1. Засоби гігієни за тілом

Важко переоцінити значення чистого тіла. Сестринський догляд включає ранкові процедури, догляд за тілом і волоссям хворого. Така справа далеко не найпростіше. Наприклад, при прийнятті ванни або душу у літніх може бути напад стенокардії. Тому в таких ситуаціях медичні сестри проводять комплекс гігієнічних процедур.

  • Обтирання тіла одноразовими губками, серветками або рукавицями, просоченими нейтральним милом. Для миття голови – шапочки з шампунем.
  • Обробка шкіри дезінфікуючими засобами.
  • Нанесення мазей і лосьйонів на сухі ділянки шкіри для пом’якшення.
  • Такий ретельний догляд запобігає утворенню пролежнів.
  • Протипролежневі матраци, надувні валики, підголовники і кола.

У будинку для літніх людей в Одесі для людей, прикутих до ліжка, ми організовуємо ліжко для хворих з обмеженими можливостями на протипролежневі матрацах. Спеціальна конструкція виконана з сучасних технологічних матеріалів і наповнена піною. Матрац запобігає тиск на шкіру більш важких ділянок тіла. Протипролежневі кола – під крижі або спину хворого, валики – під ноги.

  • Біотуалети, судна і аксесуари.

Санітарні конструкції і пристосування виготовлені з урахуванням індивідуальних здібностей хворого, і істотно полегшують процедуру спорожнення літніх з обмеженими можливостями.

  • Пелюшки, підгузники, прокладки.

До хворих, які страждають від нетримання сечі потрібен особливий догляд. Таким хворим призначають підгузники і пелюшки. Для лежачих людей похилого віку – підкладні судна і системи для збору сечі і калоприймачі. Унікальність систем – проста експлуатація, безпека, відсутність запахів.

  • Ортопедичні конструкції.

Тростини для людей з обмеженими можливостями і для інвалідів по зору, опорні засоби пересування, наколінники, коміри, бандажі, подушки – вироби, що допомагають людям похилого віку обслуговувати себе самостійно, і при цьому створювати максимально безпечні умови під час руху.

Це далеко не весь перелік засобів, які ми використовуємо для забезпечення комфорту літніх.

Будинок пристарілих в Одесі забезпечує якісний і професійний догляд за літніми людьми. Догляд за літніми людьми у нас – комплекс сестринських заходів і лікування лікарів, наше милосердя і терпіння. Турбота про літніх людей із застосуванням технологічних і корисних засобів по догляду за хворими істотно допомагають в процесі виходжування.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.