Засоби по догляду за хворими та людьми похилого віку в будинках для людей похилого віку

Старість це те, до чого одного разу перейде кожен з нас. І наш обов’язок забезпечити достойну старість нашим рідним і близьким. Але перебування лежачих хворих в квартирі не завжди гарна ідея, адже потрібен відповідний догляд, який не кожен з нас в змозі надати. Під час старіння в організмі людини відбувається безліч змін, клітини стають виснаженими і зневоднених. В організм надходить все менше кисню. Все частіше з’являються хронічні захворювання, від яких вже не так просто позбутися. Загальне самопочуття людини погіршується з кожним днем. У нашому будинку для літніх людей роблять все, щоб люди похилого віку відчували себе комфортно. У нас працюють тільки кваліфіковані співробітники, у яких достатньо досвіду, щоб надати необхідний догляд за хворими і старими людьми

Це досить-таки важко доглядати за людиною, яка вже практично нічого не може зробити самостійно. Особливо це стосується лежачих хворих і людей з обмеженими можливостями. Для того, щоб нашим співробітникам було простіше працювати, а наші клієнти отримували повноцінний догляд, ми використовуємо тільки сучасні медичні технології. Таким чином ми полегшуємо життя цих людей.

Які ж засоби застосовує наш пансіонат по догляду за людьми похилого віку та немічними людьми?

Для того, щоб перебування наших клієнтів було максимально зручним, ми використовуємо сучасні засоби по догляду за хворими та людьми похилого віку:

Засоби для підтримання чистоти

У нашому пансіонаті кожному пацієнтові надається щоденний догляд за тілом і волоссям. Не всім хворим можна приймати лазневі процедури, тому наші працівники: протирають тіло хворої людини за допомогою спеціальних засобів, обробляють шкіру кремами, де в цьому є необхідність. Це все необхідно для того, щоб людина відчувала себе затишно і на тілі не утворювалися пролежні.

У нашому будинку для літніх людей “Турбота” є всі умови для перебування тут лежачих хворих. У нас є для таких людей спеціальні матраци, лежачи на яких не будуть з’являтися пролежні. Цей матрац виготовлений за останніми технологіями, в його склад входить піна. Також у нас передбачені різні валики і кола, для того щоб на тілі людини не з’являлися пролежні. Наш пансіонат повністю забезпечений суднами та біотуалетами для наших хворих. Вони спеціально призначені для тих людей, які не в змозі пересуватися.

Також в нашому пансіонаті “Турбота” є підгузники і пелюшки для лежачих пацієнтів. Люди, які потребують памперсах і пелюшках, вимагають більшої уваги, ніж ті, які пересуваються самостійно. Лежачим хворим не обійтися без таких засобів. Для людей, які не встають, передбачені спеціальні системи для збору аналізів, в них вже передбачена простота використання і боротьба з неприємним запахом.

Наша клініка оснащена ортопедичними конструкціями. Це тростини для пересування пацієнтів, наколінники, бандажі та багато іншого, що допоможе пацієнтам безпечно пересуватися по пансіонату.

Це тільки дещиця з усіх перерахованих коштів для лежачих і людей похилого віку, які ми використовуємо, для того, щоб полегшити існування хворих.

Наш пансіонат забезпечить необхідний, повноцінний догляд за лежачими хворими та людьми похилого віку людьми похилого віку. У нас працюють тільки кваліфіковані працівники, які завжди готові надати допомогу. У нашому пансіонаті не тільки проводять курс лікування, але і надають всіляку моральну підтримку. Терпіння і добродушне ставлення, допомагає нужденним людям, хоч трохи полегшити, їх і без того непросте існування.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.