Транспортування в центр для людей похилого віку

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 349

Коли рішення скористатися послугами будинку для пенсіонерів вже прийнято, на порядок денний випливає питання про те, як, власне туди дістатися? Які знадобляться документи? Де і як їх оформити? Що буде потрібно взяти з собою?

Як дістатися до притулку для літніх людей?

Привезти літньої людини не завжди просто, навіть якщо є свій власний автомобіль. Якщо ваш близький хворий? Якщо позбавлений можливості пересуватися самостійно? Навіть якщо цих безрадісних складнощів немає, в будь-якому випадку, буде набагато краще, якщо в автомобілі буде присутній лікар.

Перевезення хворих людей здійснюється спеціально обладнаним автомобілем, часто каретою швидкої допомоги, з обов’язковою присутністю медичного працівника. При приміщенні в державну установу ви проводжає дорого вам літньої людини лише до дверцята автомобіля, при приватної перевезення можете супроводжувати в поїздці і проводити до відведеної кімнати безпосередньо в пансіонаті. Це набагато краще, так як згладжує стрес від переїзду, відповідно береже здоров’я і без того крихке в делікатному віці.

Звичайно ж, при різних захворюваннях і травмах умови, необхідні для здійснення переїзду різняться. Не кажучи вже про переїзд важко себе почуває або сильно травмовану людину, лежачих хворих. У цьому випадку, крім дотримання всіх необхідних умов, таких, як спеціально обладнаний автомобіль з набором всіх необхідних медикаментів і супроводжуючими – доктором і медсестрою, крім цього абсолютно не потрібно економити на комфорті самої поїздки і, звичайно постаратися супроводжувати літньої людини, адже для нього це дуже важливо – відчувати не тільки впевненість, а й вашу турботу.

Є багато нюансів при таких переїздах, які самостійно не здійсненні, іноді по простому незнання. Наприклад, при переїзді літніх людей з хворобами серця необхідно дотримуватися наступні моменти: піднятий головний верх носилок, перед тим, як відправитися в дорогу, необхідно обов’язково нагадати літній людині про прийом ліків і проконтролювати це, у будь-яких категорій хворих серцево-судинними захворюваннями, поза залежно від їх стану, в перебігу всього шляху потрібно здійснювати безперервний контроль артеріального тиску, серцевого ритму і насичення крові киснем. У спеціально обладнаному автомобілі для цього використовуються датчики, прикріплені до тіла, з якого вивів на монітор графічним зображенням.

При переїзді літньої людини із захворюваннями або травмами хребта потрібно мати у своєму розпорядженні досить рівною і твердою поверхнею для спини і підкладками під лопатки, п’яти і сідниці, щоб уникнути утворення трофічних розладів за час шляху. У деяких випадках використовують комір Шанца. Звичайно ж, спеціально обладнаний автомобіль вирішує всі ці питання.

Та й кажучи просто про переїзд людини похилого віку, потрібно згадати про те, що є складнощами майже у всіх в делікатному віці. Наприклад, дуже багато людей похилого віку страждають остеопорозом, тобто дефіцитом певних речовин і, відповідно, розрідженням кісткових тканин. Найменший вибоїна на дорозі може спровокувати травму. Необхідно максимально захистити дорогого вам людини від різних поштовхів, тряски, мотанині автомобіля, наприклад, при різкому гальмуванні. Ремінь безпеки не вирішує цих питань, а, найчастіше просто травмує.

Не можна забувати про таких інтимних дрібницях, як порушення сечо-і кало- виділення. Багато літніх людей з працею контролюють ці функції. Перед далекою поїздкою також потрібно про це не забути. Та й то, що вам здається близьким, для дорогого вам людини може бути дуже далеко.

Будь-які ендокринні розлади в літньому віці також вимагають спостереження лікаря при будь-якій поїздці.

Дом отдыха для пожилых людейЗвичайно ж, працівники обраного вами пансіонату завжди допоможуть максимально швидко і комфортно доставити дорогого для вас людини або привезти його назад додому з дотриманням всіх необхідних приписів та з постійною увагою до нього.

Які знадобляться документи в санаторії для літніх?

Як правило, потрібно базовий набір документів, тобто – паспорт (ксерокопія), пенсійне посвідчення (ксерокопія), медична страховка (ксерокопія).
Іноді надаються і довідки про інвалідність і патронажі.
У деяких випадків потрібні додаткові медичні документи, про які детально розкажуть співробітники обраного вами пансіонату.

Що буде потрібно взяти з собою в будинок для пенсіонерів?

В санаторії для літніх людей передбачено все необхідне, включаючи і організацію їх дозвілля. Але ж у кожної людини є милі серцю дрібнички, або ж будь-яке хобі … Деякі люблять дивитися телевізор і в’язати при цьому. Деякі мають кілька пар окулярів. Хтось не уявляє собі чашку чаю без своєї звичної срібної ложки … Про все це потрібно обов’язково подумати, так як ці дрібниці вкрай важливі для душевного спокою і комфорту дорогого вам людини.

Пансіонат для літніх людей бачить своє завдання не тільки в турботі про здоров’я, душевному стані, в увазі до настільки важливим в делікатному віці дрібниць, але і в цілому про літнього чоловіка. Тому питання про приїзд в пансіонат і про від’їзд з нього теж береться до уваги, звичайно ж. Ці послуги дозволять вам не тільки забезпечити дорогій і близькій вам людині максимально комфортне і безпечне пересування, але і дозволять заощадити власний час і нерви, що в наші дні так само вкрай важливо.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.