Тривожна кнопка для літніх людей та інші гаджети- «рятувальники». Огляд від фахівців приватного будинку людей похилого віку в Одесі

Ринок мобільної охорони здоров’я пропонує людям похилого віку масу пристроїв, що полегшують стан організму, а також надають допомогу в стеженні за здоров’ям.

Які мобільні новинки підійдуть

Старіння населення триває, пансіонат для людей похилого віку в Одесі пропонує огляд пристроїв. Найбільш часто літні люди користуються такими гаджетами, як:

  • тривожні кнопки;
  • контейнери для ліків з нагадуваннями;
  • пристроями, що полегшують рух;
  • телефонами зі спрощеною системою управління.

Розвиток технологій обумовлює поведінку нових тенденцій і цікавих продуктів, які підійдуть для будинку престарілих в Одесі.

Наприклад, сучасна тривожна кнопка являє собою GPS-модуль з вбудованою sim-картою. Сам пристрій виглядає маленьким кулоном, який надягає на шию або руку. Пристрій допомагає, коли настає період забудькуватості літньої людини. В цей час він легко може заблукати в стінах квартири або будь-якого іншого приміщення. Відключення пам’яті часто відбувається на вулиці. При дії тривожної кнопки для родичів або співробітників будинку престарілих в Одесі доступний огляд з точкою знаходження пенсіонера. Літній людині доступна спеціальна клавіша, при натисканні на яку відбувається підключення центру підтримки або когось із родичів.

Ще одна схожа новинка – розумна взуття. Розробка являє собою вбудовані в підошву черевиків спеціальні сенсори. Вони можуть грати роль GPS навігатора або відстежувати місце розташування літньої людини. Додатковою функціональною особливістю сенсорів є допомога при втраті рівноваги громадянином. Адже літня людина може легко послизнутися або просто не втриматися на ногах.

Запобігають падіння і травми тростини або ходунки. Але для багатьох ці пристосування роблять не дуже істотну допомогу. Інші відмовляються їх застосовувати через очевидну демонстрації власних слабостей

Дешевше за вартістю устілки з подібною функціональною роллю. У пристрій вводяться значення показників звичайних щоденних маршрутів літньої людини. При виході за межі позначеної зони, інформація надходить цілодобової службі підтримки або на стільникові телефони родичам.

Інші зручні пристрої

Зручним і простим у застосуванні пристроєм вважаються смарт-годинник. Зазвичай вони синхронізуються з різними гаджетами. Годинники відрізняються водонепроникними характеристиками. Годинники об’єднують можливості тривожної кнопки, сервісу нагадувань. Також годинник можна синхронізувати з будь-якими іншими варіативними можливостями мобільного охорони здоров’я.

До серйознішим пристроїв можна віднести біоелектричні сенсори, які в змозі вважати імпульси при русі. Ці сенсори вставляються в спеціальні костюми, які називаються екзоскелет. В результаті застосування костюма збільшуються багато здатності організму. Такі нерідко використовують для полегшення виконання важкої роботи. Не менш привабливими вони виявляться для літніх людей.

Костюми можуть мати вигляд полегшених. Наприклад, невелика вага у екзоскелетів нижніх кінцівок. Функціональність моделей спрощеного дизайну залишається на висоті. У подібних пристроях простіше здійснювати рухи ногами вперед. Також костюми полегшують підйом і спуск по сходах. У костюмах можна виконувати посильні вправи. Зарядка корисна для людей з будь-якими обмеженнями у здоров’ї. Наприклад, присідання в екзоскелет розвинуть м’язову силу, будуть сприяти кращому самопочуттю. Екзоскелети необов’язково носити постійно. Таке обладнання часто використовується для медичних цілей.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.