Покращені умови проживання в нашому приватному будинку для престарілих в Одесі

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 395

Приватний будинок для людей похилого віку Одеса надає всі умови для комфортного і цікавого проживання людей похилого віку. У стінах нашого пансіонату мешканці відчувають себе як вдома.

Забезпечити життя новою якістю – це можливо!

Тут виявляється цілодобова індивідуальна підтримка кожного пацієнта. Високопрофесійний персонал здійснює якісний медичний догляд. Своєчасного надання медичної допомоги сприяють тривожні кнопки, якими оснащені кімнати всіх пацієнтів.

Збалансованість харчування дозволяє підтримувати гарне самопочуття проживають в пансіонаті. Цікаве проведення часу представлено

  • прогулянками на свіжому повітрі;
  • настільними іграми;
  • конкурсами;
  • переглядом фільмів;
  • розважальними заходами.

Всього цього часто не вистачає людям похилого віку, які проживають у власній квартирі або будинку, самотньо або з перевантаженими повсякденними клопотами та обов’язками дітьми і внуками.

Тут передбачені всі умови для людей, які втратили рухливість:

  • спеціальне обладнання;
  • ліжка з регулюванням;
  • крісла-каталки.

Доброзичлива атмосфера, грамотний догляд і цікаве дозвілля, спілкування по-справжньому перетворюють життя людини, що вийшов на пенсію.

Пансіонат для престарілих Одеса – будинок для комфортного і цікавого проживання

У нашому будинку для літніх людей немає будь-яких обмежень для прийому людей похилого віку: тут можуть оселитися люди, які зберегли бадьорість розуму і рухливість, здатність до самостійного обслуговування, і ті, хто потребує цілодобового догляду, годівлі та одяганні, проведенні гігієнічних процедур.

Медичний персонал нашого пансіонату всебічно підготовлений для роботи в такій галузі медицини, як паліативна. Їм сміливо можна довірити турботу про близьку літню людину.

У нашому закладі чітко налагоджений процес боротьби з пролежнями у лежачих хворих, чому допомагають спеціальні ліжка і протипролежневі матраци.

Самостійно пересуваються постояльці організовуються екскурсії та відвідування театрів і концертів, що є невід’ємною частиною програми соціалізації.

У пансіонаті можна отримати послуги професійного психолога, який володіє досвідом надання допомоги у вирішенні проблем, характерних для представників старшого покоління.

Цінова політика закладу вибудувана таким чином, що надати допомогу своїм літнім близьким може практично кожен.

Будинок пристарілих Одеса: цікаве дозвілля та корисне харчування, медичний догляд та психологічна підтримка

Якість проживання в пансіонаті багато в чому обумовлено ретельністю підбору персоналу будинку престарілих. Завдяки цьому кожен постоялець буває оточений цілодобовим увагою і турботою.

Ввічливість і охайність, відповідальність, готовність прийти на допомогу і високий рівень кваліфікації персоналу, досвід роботи з різними категоріями пацієнтів, готовність до будь-яких ситуацій сприяють безпечної та комфортної атмосфери в будинку, де проживають люди похилого віку. Тут завжди готові вислухати і підтримати.

Затишне проживання забезпечується також завдяки кухарям і дієтологів, покоївкам і охоронцям, соціальним працівникам та масажистів.

П’ятиразове харчування відрізняється збалансованістю. Воно складається на основі врахування всіх нюансів раціону кожного конкретного мешканця. Різноманітних страв меню притаманні корисність і відмінні смакові якості.

Персонал уважно стежить за прийомом ліків, про що часом забувають літні люди і їх зайняті близькі в домашніх умовах. При необхідності вузькопрофільні фахівці займаються здоров’ям пацієнтів.

Будинок пристарілих в Одесі – повернення до насиченою і цікавою життя

Проблеми з догляду за людьми з інвалідністю добре знайомі сім’ям, в які прийшла ця біда. Тим часом в нашому закладі здійснюється цілодобове спостереження і надання своєчасної медичної допомоги даній категорії пацієнтів.

Елітний будинок престарілих – це і цікава досуговая програма: розважальні заходи, в числі яких – концерти зірок естради, перегляд кінофільмів, настільні ігри, прогулянки на свіжому повітрі.

Більшість постояльців закладу заводять тут нових друзів, а хтось – нового супутника життя. Час перестає тягнутися понуро і безбарвно, життя набуває новий смак і сенс. Навіть після не тривалого перебування в пансіонаті, літні люди часто не хочуть повертатися до сімейного життя. І це не тільки через небажання бути тягарем для дітей і онуків, а й з-за цікавою і комфортного життя, до якої вони змогли долучитися в нашому закладі.

Люди, які перенесли інсульт і перелом шийки стегна, повертаються до нормального життя завдяки грамотному ходу і сучасним медичним обладнанням та індивідуально вибудуваної реабілітаційної програми.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.