Умови прийому в будинок для людей похилого віку “Турбота”

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 302

Іноді, при хвороби або погіршення здоров’я бабусі чи дідуся, а також по настанню певного віку пенсіонера, нашим зрілим родичам необхідний постійний догляд і турбота з боку близьких. У звичайної людини не завжди є можливість замістити будинку літнього родича, з – за браку квадратних метрів в будинку або квартирі, або ж з – за браку самих кімнат для старого.

Також у багатьох немає можливості поселити у себе літнього родича через «домашнього затишку», що має на увазі те, що не кожен здатний змириться з тим що його особистий простір буде порушене. Дітям соромно приводити дамою друзів, батьки не можуть спокійно провести вихідні вдома або вибратися на вихідні за місто, ці та безліч інших проблем і незручностей можуть з’явиться з – за раптового переїзду похилого споріднена в ваш будинок.

Ще існує проблема в тому, що навіть якщо є можливість переїзду, у Вас не вистачає досвіду в турботі, готуванні дієтичної їжі, медичних знань і навичок, і багато чого іншого. З цього чудовою альтернативою є будинки (пансіонат) для престарілих. З – з раніше перерахованих причин, дані професійні заклади користуються великою популярністю зараз, і є дуже актуальними.

Особливості будинків для людей похилого віку та умови для визначення в будинок для людей похилого віку

Будинки для людей похилого віку це завжди: професійний колектив, цілодобове спостереження висококваліфікованих лікарів і доглядальниць, збалансування, при потребі – дієтичне, харчування для постояльців, сучасні кімнати з власним санвузлом, чисті кімнати, приємна і доглянута територія, наявність всього необхідного і спеціального обладнання, і звичайно приємне проведення часу в компанії людей, зі схожими інтересами, і багато іншого. Для того щоб здати вашого родича в наш будинок для людей похилого віку, зв’яжіться з нами.

Будинок для престарілих може вам гарантувати виконання таких умов як: особиста гігієна (стрижка волосся, нігтів, купання), цілодобове спостереження, спостереження лікарів різних профілів, медсестер і доглядальниць, щоденний огляд доктора терапевта, контроль за прийомом ліків постояльців, комплексне, збалансоване і смачне харчування, допомога в прийомі їжі, допомога в пересуванні, допомога або реабілітація у психолога, програма реабілітації для хворих і фізично відсталих пенсіонерів, регулярне прибирання в кімнатах і заміна постільної білизни, провітрювання кімнат, прання речей постояльців. При всьому комплексі вище перерахованих послуг, ваші мами і тата, бабусі і дідусі, а також інші родичі також отримує приємний бонус, такий як спілкування з однолітками, спільні інтереси, цікавий і досить широкоформатний дозвілля. В дозвілля постояльців будинків для людей похилого віку входить читання книг і газетних видань, перегляд телевізора, що дозволяє дізнаватися щось нове, і знати свіжі новини країни та світу, цікаві настільні ігри, регулярні прогулянки на свіжому повітрі, і звичайно спілкування.

Як визначити в будинок для людей похилого віку ваш близьких?

Сдать в дом престарелыхЗдати в будинок пристарілих. щоб потрапити в будинок для людей похилого віку на державних засадах, необхідно зібрати і мати при собі ряд документів. Необхідно звернутися зі своєю заявою в управління соціального захисту населення, що знаходиться за місцем проживання. За наказом Міністерства праці та соціальної політики України № 549 від 29.12.2001 року, в будинку для людей похилого віку приймають людей похилого віку, що досягли віку понад 55 років для жіночої статі, і більше 60 років для чоловічої статі, а також інваліди першої та другої груп , що потребують додаткового догляду за станом здоров’я, і ​​при цьому не мають працездатних родичів, ветерани війни, що потребують турботи і не мають працездатних родичів. Для пристрою в будинок для людей похилого віку, необхідно надати путівку обласного управління соціального захисту, а також заяву, в якому міститься прохання про прийняття в будинок для людей похилого віку, паспорт та медичну карту, в якій міститься висновок про необхідність додаткового догляду, а також довідку з пенсійного фонду про суму пенсії, довідку про склад сім’ї, та інші довідки по необхідності.

Умови визначення в наш будинок для людей похилого віку дуже прості. Необхідно зв’язатися з диспетчером або адміністратором, і дізнатися про наявність місць в будинку для людей похилого віку, і звичайно умови проживання. Після не потрібно стояти в чергах і збирати безліч документів, а також бояться про те «що місця не вистачить». Даної проблеми в приватних будинках для людей похилого віку, можна сказати, не існує. А ось плюси приватних будинків для пенсіонерів вельми очевидні.

Можливо в недалекому майбутньому і в нашій країні підвищиться рівень життя, і зміниться наш державний статус, що потягне за собою зміни і в сфері послуг для людей похилого віку. І це потягне за собою поліпшення проживання і догляду в державних будинках (пансіонатах) для зрілих людей.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.