Догляд за лежачими хворими: можливі ускладнення. Думка нашого будинку для літніх у Києві

Ніхто не застрахований від того, що може виявитися прикутим до ліжка, особливо це ставитися до людей похилого віку. У цих людей є одна загальна проблема – вони не можуть самостійно пересуватися. Не кожна людина знає, який догляд потрібно людині, яка не в змозі самостійно пересуватися.

У будинку для літніх людей “Турбота” нададуть необхідний догляд лежачому хворому, роблять все, щоб людина відчувала себе комфортно. Лежачі хворі потребують кваліфікованої медичної допомоги, яку ми можемо надати в будь-який час дня і ночі. Ми забезпечимо нагляд за людьми похилого віку в Києві.

Що необхідно для повноцінного перебування лежачого людини в приватному будинку для літніх людей?

  1. Спеціально обладнані спальні місця. У лежачих хворих рухи обмежені, це може загрожувати укорочуванням м’язів. Це може призвести до появи хворобливих відчуттів. У нашому будинку для літніх спеціальні ліжка для лежачих хворих, які при необхідності можна піднімати з одного боку.
  2. Матраци, які вбережуть від появи пролежнів. Людині, який знаходиться в постійному русі така проблема як пролежні не знайома. У людей, які прикуті до ліжка з’являються пролежні в тих місцях, де виступають кістки. Це дуже обтяжує життя людей похилого віку. Спеціальний матрац допоможе лежачому хворому хоч на трохи зменшити больові відчуття.
  3. Додаткові кошти. Лежачим хворим необхідні підгузники і непромокальні пелюшки, вони допоможуть захистити ліжка від попадання сечі. Наші працівники регулярно змінюють пелюшки у хворих, які страждають від частих сечовипускань.
  4. Раціон людини, який обмежений у русі також відрізняється від звичайної людини. У нашому пансіонаті кожному пристарілого людині підбирає раціон дієтолог. Якщо людина не може самостійно дійти до їдальні, то їжа йому приносити прямо в кімнату.
  5. Лежачі хворі не в змозі самостійно переодягатися і приймати водні процедури. Все це входить в щоденні обов’язки наших працівників.

Також ми стежимо за температурою тіла і тиском наших відвідувачів.

Ми намагаємося, щоб кожен наш відвідувач відчував себе комфортно. Тут лежачі хворі отримують необхідне спілкування, щоб не відчувати себе самотніми і непотрібними. Ми намагаємося організувати проведення часу літніх людей, а саме: щоденні прогулянки, гра в настільні ігри, телевізійні передачі, організація святкових концертів, гуртки і багато іншого.

Пансіонат для престарілих людей в Києві подбати за лежачими хворими з різним ступенем хвороби. Якщо ви знаєте, що самостійно не можете надати належну допомогу лежачому людині, ми вам в цьому допоможемо.

Всі наші працівники є професіоналами з великим стажем в даній галузі. Наше завдання – знайти спільну мову з кожним нашим пацієнтом.

Якщо у вас виникли питання, ви можете зв’язатися з нами по телефону і уточнити всі питання.
Поселивши свого близької людини в наш пансіонат, ви можете не хвилюватися і бути впевненими в тому, що він в надійних руках. Патронажна служба в Києві надає кожному своєму пацієнту медичну допомогу, яка буде надана при першій необхідності. Це ще одна перевага перебування лежачих хворих в пансіонаті, адже в домашніх умовах не кожен може подбати про лежачому хворому.

Ви довіряєте нам найдорожче, що у вас є – свою рідну людину, і ми виправдаємо ваші очікування.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.