Догляд за літніми людьми, які перенесли інфаркт міокарда

Уход за пожилыми людьми, которые перенесли инфаркт миокарда 1

Догляд за літніми людьми, які перенесли інфаркт міокарда Осінь – золота пора. Саме з нею порівнюється старість людини. Коли навчений життям, зі шляхетною сивиною на голові, людина зустрічає свої похилі роки в оточенні рідних і близьких. На жаль, люди похилого віку, буває, схильні до різних хвороб і порушень здоров’я.

Одне з часто зустрічаються – це інфаркт міокарда. Інфаркт … Що це? Інфаркт міокарда – це гостра форма ішемічної хвороби серця, при якій відбувається омертвіння тканин і клітин серцевого м’яза, обумовлена ​​недостатністю її кровопостачання. Чим раніше буде надана відповідна допомога, тим менша кількість тканин постраждає від некрозу, і відповідно, вище збереження функції серця. Вік є одним з факторів ризику для його виникнення. Чоловіки страждають цим частіше, ніж жінки. Ознаки настання інфаркту Своєчасне розпізнавання цих ознак і правильні заходи першої медичної допомоги з подальшим викликом швидкої для госпіталізації можуть, не тільки врятувати Вашій близькій життя, але і допоможуть зберегти йому нормальну якість життя. Найбільш часті ознаки інфаркту: • раптова зупинка серця • інтенсивний біль за грудиною • дискомфорт і болі в животі, горлі, руці, лопатці (при цукровому діабеті ці симптоми можуть бути відсутніми) • задишка, кашель • напади страху • липкий піт • порушення травлення і т . Д. Ймовірні наслідки Найбільш часті ускладнення від інфаркту міокарда: • серцева недостатність • набряк легенів • аритмія • тромбоемболічні ускладнення (закупорка судин) • розрив серцевого м’яза • гіпотензія • аневризма серця Як ми бачимо, інфаркт міокарда – дуже небезпечне і важкий стан, що вимагає лікарської допомоги в умовах стаціонару і, згодом, постійного кваліфікованого догляду за потерпілим, включаючи зміну розпорядку життя всіх домашніх. Що ж робити? Одвічне питання. В першу чергу, необхідно забезпечити кваліфіковану допомогу з боку досвідчених фахівців і постійний нагляд. Крім досвіду медичних маніпуляцій, необхідно забезпечити увагу і турботу, тому що людям, які перенесли інфаркт міокарда, необхідно душевне тепло і участь, їм протипоказані негативні емоції, здатні значно погіршити стан літньої людини. Буває так, що домашні не можуть забезпечити хворому належний догляд і спокій. Це буває з різних причин: завантаженість роботою, повна необізнаність в догляді і медичних маніпуляціях, розбіжності в сім’ї … Не варто забувати про зміни психічного стану самої людини, який переніс інфаркт, що може ускладнити життя всім у домі. В такому випадку, на допомогу вам може прийти кваліфікований персонал пансіонату для людей похилого віку «Турбота» в Києві, який має профільну медичну освіту і відповідний досвід.

Що за пансіонат такий?

Пансіонат для людей похилого віку «Турбота» – це установа, в якому все спрямовано для допомоги і підтримки літньої людини. Крім постійного проживання в комфортних умовах, здійснюється медичне спостереження і своєчасна допомога в разі потреби. Проживаючи в комфортних умовах, люди похилого віку знаходяться під медичним наглядом 24 години на добу. У разі необхідності їм негайно надається допомога. Людина похилого віку знаходиться в доброзичливій атмосфері, не відчуває дефіциту в цікавому спілкуванні з однолітками, приємних нових знайомствах, і в той же час має можливість побути на самоті. Атмосфера в пансіонаті доброзичлива, спокійна, що так необхідно людині, переніс інфаркт. «Домашнє» повноцінне харчування, можливість прогулянок на свіжому повітрі допоможуть Вашій близькій відчувати себе добре, відновлюватися після перенесеної хвороби. Є всі можливості для захоплюючої і насиченого життя замість животіння в чотирьох стінах. Чи зможу я бачитися зі своїм близьким? Це платний пансіонат. У вартість проживання включено всі витрати, за винятком одягу і, в деяких випадках, медичних препаратів. Персонал пансіонату буде постійно інформувати Вас про все, що стосується Вашої близької. Так само Ви зможете бачитися з ним і проводити спільно час стільки, скільки хочете. Пансіонат для людей похилого віку «Турбота» в Києві – це хороший вибір для кваліфікованого і чуйного догляду за літньою людиною, який переніс інфаркт.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.