Догляд за літніми людьми з деменцією в приватних будинках для людей похилого віку

Подгузники для взрослых, которые мы используем в наших частных домах для престарелых в Украине 9

Догляд за літніми родичами це відповідальне заняття, яке вимагає дуже багато часу і сил. А якщо ще і ваш родич страждає деменцією, то впоратися з доглядом можливо далеко не кожному.

У подібному випадку, спеціалізовані пансіонати це просто не замінна допомогу, для родичів літньої людини страждає деменцією.

Що таке деменція?

Стареча деменція або недоумство. Цей стан виникає за рахунок порушення молекулярного обміну клітин головного мозку. Настає на тлі вікових змін центральної нервової системи і головного мозку. Причин розвитку подібного стану існує безліч, тим не менш варто враховувати, що далеко не кожна людина доживши до певного віку страждає подібною недугою.

Прояви деменції

На ранніх стадіях захворювання у хворого відзначаються зниження пам’яті, розлади сну, різкі перепади настрою. Якщо вчасно не звернутися до фахівців, стан хворого різко погіршуватися. У літньої людини почне прогресувати розлад особистості, істотно погіршиться фізичний і психічний стан. Пацієнти з вираженою деменцією перестають орієнтуватися в навколишньому середовищі і власної особистості, стають нездатними до виконання навіть найелементарніших процедур саме догляду. У запущених і важких станах нерідко відбувається відмова від прийому їжі. Все це неодмінно призводить до подальшого погіршення стану і не минуемо загибелі літньої людини.

Сама по собі деменція може розвиватися, як на тлі основного захворювання, так і виступати ускладненням перенесених гострих станів раніше. Але в будь-якому випадку така людина потребує підвищеної турботи і догляду з боку родичів.

У чому переваги пансіонатів?

Як би нам не хотілося бути поряд і в усьому підтримувати своїх рідних, але існує безліч обставин, які не дають нам цього зробити.
А при зверненні до спеціалізованих установ ви завжди на 100 відсотків можете бути впевнені, що ваш старий родич знаходиться під постійним наглядом. З літніми людьми працюють професійні психологи та медичні працівники. Професійний догляд полягає не тільки в постійному догляді за хворим, а й включать в себе лікування, комплекс заходів для підтримки можливості саме догляду та поліпшення якості життя.

У пансіонатах є можливість спілкування з іншими людьми похилого віку. І ваш родичів не буде цілодобово на проліт перебувати без нагляду один на один зі своєю хворобою. Та й ви самі можете далі займатися своїми буденними справами точно знаючи, що ваші близькі під надійним наглядом.

Ми здійснюємо догляд за літнім людьми в Києві. Наш пансіонат вже протягом тривалого часу працює в сфері подібних послуг. За час роботи тисячі вдячних родичів і літніх пацієнтів.

Не забувайте, що без повноцінного догляду та лікування літній людині важко впоратися зі своєю недугою. Тільки якісний догляд і повноцінне лікування допоможуть максимально довго забезпечити для літньої людини гідний рівень життя. Догляд за людьми похилого віку в Києві і біля лежачих регіонів це наше покликання. А ви можете спокійно зітхнути і жити повноцінним життям.

Поради родичам

Якщо вам доведеться або вже довелося зіткнутися з цією проблемою, то радимо дотримуватися цих правил.

Складіть для літнього родича план чітких дій, інструкції. Прості, нехитрі, але в той же час з конкретним зазначенням дій.

  • Розмовляйте спокійно і виразно.
  • Не проявляйте дратівливості.
  • Постарайтеся пояснити всім членам сім’ї, що до хворої людини треба проявити розуміння і співчуття.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.