Догляд за літніми людьми з гіпертонією в будинку для людей похилого віку

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 337

Так уже традиційно склалося в нашій країні і в нашій культурі, що одне покоління доглядає за іншим. Батьки дивляться за дітьми, дідусі та бабусі – за внуками, а діти і внучата – за своїми старенькими. І так, з покоління в покоління тривало і триває вже не одне століття.

Але світ змінюється, люди змінюються, змінюються і традиції.

Якщо сто років тому важко було уявити, що чужа жінка або чоловік будуть наглядати за літніми людьми при живих дітях, то це був нонсенс або виключення з правила. А зараз існують цілі будинки для людей похилого віку.
Багато, як відомо, ставляться до них упереджено. Кажуть, що це незрозуміло, дивно і неприйнятно. Що такий варіант можливий і допустимий, якщо людина дійсно абсолютно самотній і за ним нікому доглядати. Так, але що робити, коли родичі, в силу певних причин, дійсно не можуть надати необхідну допомогу своїй близькій людині. А причини можуть бути самі поважні і різні:

Старички дуже часто не хочуть переїжджати до дітей, які живуть далеко, в незнайомій місцевості.

Тоді помічені б їм не спробувати будинок престарілих в рідній місцевості.

Літнім людям хочеться тиші і спокою, а у дітей свої маленькі діти, які весь час шумлять.

Тоді чому б не спробувати жити з «однолітками», з якими так багато спільного.

Діти живуть за кордоном, не можуть часто приїжджати, а батьки вважають неприйнятним переїзд.

Часто дідуся і бабусі не хочуть переїжджати з села в місто «на поверхи».

Буває, що немає достатньо місця, щоб забрати батьків. Наприклад, однокімнатна квартира, в якій проживає 4-5 дітей.

Часто виникає проблема, коли літня людина чимось серйозно хворий і його страшно залишати одного в квартирі, тому що це небезпечно для його здоров’я. Або він потребує постійного кваліфікованому догляді.

У всіх цих випадках, будинок для людей похилого віку може стати прекрасним варіантом.

Будинок пристарілих або щось більше

Якщо на Вашому сімейній раді було винесено на розгляд і схвалений питання про те, що літня людина буде жити не з Вами, а в спеціалізованій установі, то явно назріває питання – в якому саме.

Якщо Ви шукаєте бюджетний варіант, то державний будинок престарілих, це Ваш вибір.
Але. Якщо Ви шукаєте щось трохи краще, то Вам до нас – пансіонат для людей похилого віку «Турбота».

Тільки уявіть, як менш травматично для дідка звучить саме слово «пансіонат». Якось навіть інтригуюче, оптимістичніше, більш елітно.
Крім естетичної сторони питання, є і ряд інших переваг. Наприклад, коли Ваш родич має ряд особливостей.

В цьому випадку ми розглянемо, гіпертонію.

Переваги будинку пенсіонерів для людей з гіпертонією

Санаторий для пожилых людей

Всім відомо, що гіпертонія – це та хвороба, з якою потрібно і можна боротися. Людина, що страждає від цієї недуги, може самостійно пересуватися, ясно мислити, приймати усвідомлені рішення. Але при всьому цьому, він вимагає постійного нагляду і уваги. Все це необхідно по тому, що хвороба може загостритися в будь-яку секунду. Спровокувати її може що завгодно. Це може бути і банальна зміна погоди, і різкий стрибок настрою і багато чого іншого. І в такий момент дуже важливо, щоб хтось опинився поруч. Якщо нікого немає, то стан гіпертоніка може доходити до критичного, так як до основних симптомів приєднується ще і паніка.

Якщо ж ваш батько виявиться в пансіонаті для людей похилого віку, то:

Він завжди буде під наглядом професіоналів, які вчасно прийдуть на допомогу, вислухають скарги і своєчасно відреагують на них. При необхідності, швидко вимірюють артеріальний тиск, нададуть компетентну медичну допомогу.

У пансіонаті для людей похилого працюють кваліфіковані медичні працівники.

Він буде спокійним і щасливим. Часто люди, які страждають гіпертонією, дуже емоційні люди. В результаті, скачки тиску відбуваються від різких стрибків настрою.
У пансіонаті працюють професійні психологи, які допоможуть впоратися зі своїми емоціями, страхами, комплексами, переживаннями.

Він буде активним. Нерідко причиною гіпертонії є малорухливий спосіб життя і неправильне харчування.

У програму роботи нашого закладу входить організація цікавого і активного, за віком, звичайно ж, дозвілля. Плюс до всього, Ви можете обговорити робили харчування або спеціальної дієти для вашого рідного людини. І наші співробітники будуть пильно за цим стежити.

Він буде відчувати затишок. Пансіонат більше схоже на гарний комфортний будиночок, а не на санаторій для людей похилого віку. Люди, що працюють тут компетентні, професійні, зацікавлені в своїй роботі. Вони створюють атмосферу надійності, впевненості в завтрашньому дні, захищеності, потрібності і цінності кожної людини, який потрапляє під їх турботу.
Подбайте про повноцінний і щасливе завтра своїх улюблених стареньких батьків – відвідайте наш пансіонат «Турбота» і переконайтеся, що він живе і працює для загального благого майбутнього. Майбутнього, в якому люди похилого віку відчувають себе щасливими і повноцінними членами суспільства.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.