Догляд за літніми людьми з інвалідністю. Досвід будинку престарілих в Дніпропетровську

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 383

Пансіонати для літніх людей, інвалідів, які потребують постійного догляду, це відмінне рішення близьких людей для подальшого нагляду та лікування старих родичів. Знаходяться люди похилого віку під пильним наглядом кваліфікованого медперсоналу забезпечені своєчасним медичним обслуговуванням, турботою і увагою. В процесі загальних прогулянок, різних заходів пенсіонери отримують масу позитивних емоцій, що сприяє гарному здоров’ю та довголіттю.

Будинок пристарілих в Дніпропетровську

Центр підтримки та догляду за людьми похилого віку може запропонувати не тільки житло, але і комплексне лікування, і подальшу реабілітацію після важких хвороб. Досвідчені терапевти проведуть курс лікування пацієнтів, які перенесли інсульт, хвороби серця. Перевірка артеріального тиску проводиться кожен ранок і вечір. Ендокринолог проведе консультації з лікування цукрового діабету. Штатний хірург здійснює постійний догляд та лікування переломів і різних ударів.

Пансіон для літніх людей «Турбота» забезпечений всіма необхідними лікарськими препаратами і лікарськими засобами. Сучасне обладнання дозволяє проводити повне обстеження різних хвороб. Кабінети проведення лікувальної профілактики мають достатню кількість складів і всіляких розчинів для ванн, інгаляцій та інших процедур.

Для повного забезпечення комфорту для людей похилого віку в будинку пристарілих в Дніпрі були обладнані різні за типом проживання житлові кімнати. Є одномісні кімнати. Для товариських людей готові кімнати спільного проживання на кілька людей. Новинка сервісу кімнати «Люкс» і кімнати схожі на квартиру або номер в готелі. Людина похилого віку, що проживає в пансіонаті повинен відчувати, що він не відірваний від світу і оточений ніжною турботою.

Догляд за літніми людьми Дніпропетровськ

У будинку для літніх людей працює система тимчасового проживання старих людей. За ними так само здійснюється необхідне медичне обслуговування і комплексне лікування, в залежності від характеру хвороби.

Пансіон для лікування і проживання людей похилого віку «Турбота» може надати наступний комплекс послуг.

Зручне проживання в одне, чотирьох місцевих кімнатах. Відмінне харчування, підібране провідними дієтологами. Постійна чистота приміщень і кімнат. Допомога обмеженим в пересуванні пацієнтам (прийняття ванн, ранкова гігієна, прийом їжі). Контроль над дотриманням приписів лікуючого лікаря. Оперативне реагування на різні потреби мешканців, двадцять чотири години на добу. Повну реабілітацію після перенесених операцій та травм. Послуги доглядальниці. Моральну підтримку і допомогу в організації особистого дозвілля.

У приватному пансіоні для літніх людей панує приємна обстановка і домашній затишок. Відпочинок пенсіонерів наповнений різного роду розважальними заходами. Наприклад, змагання з шахів, шашок. Турніри з доміно. Всіма улюблена гра в Лото має найбільшу популярність. Не відстають і спортивні заходи. Щоранку проводяться розминки, зарядки, які піднімають бадьорість духу та гарний настрій. Після всіх заходів проходить загальне чаювання. У процесі спілкування кожен проживає може поділитися зі своїм співрозмовником особистими враженнями і просто поспілкуватися.

Турбота про літніх, близьких людях борг і обов’язок кожного вихованої людини. Якщо з якихось причин у кого, то немає можливості догляду за близькою людиною. Пансіон для тривалого нагляду за старими людьми «Турбота» з радістю візьме на себе цю почесну турботу.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.