Догляд за літніми людьми в будинку для літніх людей в Дніпропетровську

Приватні будинки для літніх "Турбота"
Статті
Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 363

Коли ми були маленькими, наші батьки завжди з величезною любов’ю дбали про нас, віддавали все найкраще, допомагали вирішувати, навіть, найменші проблеми. Але час так стрімко біжить і вже сьогодні наші дорогі мами і тата потребують нас. Однак, як показує життя, далеко не все так просто. Обставини складаються таким чином, що хтось переїжджає жити в інше місто або країну, а у кого-то абсолютно не вистачає часу: робота і власні діти забирають всі сили. У цьому випадку ідеальним виходом з положення, що утворилося стане наш пансіонат для людей похилого віку «Турбота».

Будинок пристарілих в Дніпропетровську «Турбота»: переваги

  1. Догляд і турбота за вашими дорогими людьми здійснюється цілодобово. Наш доброзичливий і кваліфікований персонал дуже уважно ставиться до кожної прохання і побажання всіх своїх постояльців. Ми готові і вдень, і вночі надати їм саме ту підтримку і допомогу, якої вони потребують.
  2. Високоякісні медичні послуги. У нашому пансіонаті чудово розуміють наскільки важливо спостерігати за станом здоров’я літніх людей, тому ми щодня відстежуємо всі показники, створюємо необхідні умови для реабілітації та зміцнення їх організму. Якщо є необхідність, організовуємо спеціальний догляд доглядальниці або ж надаємо психологічну допомогу.
  3. Корисне і збалансоване харчування. Ми враховуємо всі вікові особливості, в тому числі і те, що ферменти вже виробляються повільніше, метаболізм відбувається не так швидко, відповідно, і їжа розщеплюється зовсім по-іншому. Саме тому дієтологи нашого пансіонату розробляють меню з тих страв, які підходять людям похилого віку.
  4. Цікавий і різноманітне дозвілля. У «Турботі про рідних і близьких» панує чудова атмосфера, яка спонукає до спілкування і нових знайомств. Тому самотність, вашим рідним і близьким точно не загрожує. А цікаві заходи, збори в клубах за інтересами, перегляди улюблених фільмів, спільні свята, чудові прогулянки на свіжому і чистому повітрі роблять їх проведення часу насиченим і цікавим.
  5. Комфортні і затишні умови проживання. Звичайно, ми розуміємо, що зміна звичного місця проживання для багатьох літніх людей – це велике потрясіння. Але, в свою чергу, постаралися зробити все від нас можливе, щоб зустріти їх радо і розмістити з комфортом. Так, в нашому будинку для людей похилого віку в Дніпропетровську є затишні номери економ-класу, стандарт, напівлюкс і люкс. Вони розраховані на одного або ж на кілька чоловік і обладнані абсолютно всім необхідним.
  6. Спеціальні умови для тих постояльців, які обмежені в своїх рухах. Так, ми готові надати ходунки, крісла-каталки, ліжка, головний секція яких регулюється, приліжкові столики – і, таким чином, по максимуму полегшити життя вашим рідним і близьким.

Догляд за літніми людьми Дніпропетровськ, пансіонат «Турбота» – це місце, де:

Дом престарелых в Днепропетровске Турботаваші літні родичі зможуть гідно зустріти старість;
відчути турботу і увагу;
зробити своє життя більш яскравим, наповненим новими захопленнями і знайомствами;
отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Погодьтеся, все вище перераховані умови досить важко організувати в домашніх умовах. Тому не сумнівайтеся, скористайтеся допомогою нашого пансіонату для людей похилого віку «Турбота», подаруйте радість тим, хто багато років присвятив вам.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.