Догляд за літніми людьми в будинку для літніх людей в Києві

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 360

До догляду за літньою людиною завжди потрібно підходити дуже відповідально. Адже потрібно все ваше терпіння, витривалість і вміння знаходити спільну мову з людьми. У людей похилого віку кардинально змінюється характер і сприйняття навколишнього світу. Ці люди з поганим самопочуттям, постійним відчуттям самотності, насилу управляють своїм настроєм. Нерідко вони замикаються в собі, стають занадто образливими, не довірливими, примхливими. Тому, слідуючи з усього перерахованого вище, людина, яка зайнята доглядом за літніми людьми, повинен бути без перебільшення психологом, що володіє стійкістю до стресів і залізну витримку.

Люди похилого віку потребують постійної уваги адже нерідко вікові зміни і хвороби роблять їх обмеженими безпорадними. І тоді родичам необхідно займатися і своїм особистим життям і допомагати хворим і немічним батькам. При чому ця допомога носить не тимчасовий, а постійний характер якщо діти з роками зростають і стають все впевненіше і самостійним, то у людей похилого віку навпаки. Коли вашим близьким потрібно особливий догляд, слід бути готовим до того, що з часом це буде забирати все більше сил, часу і уваги. Це дуже непроста ситуація, і найбільш результативним і прийнятним для всіх її учасників виходом стає рішення доручити турботу про літніх професіоналам.

У пансіонаті для літніх людей в Києві в організації догляду за людьми похилого віку існує два способи: це приходить доглядальниця або спеціалізований пансіонат. Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки.

Доглядальниця проти приватного пансіонату

Доглядальниця являє собою кваліфіковану медсестру, яка пройшла спеціальне навчання з усіх нюансів догляду за людьми похилого віку. Це складна професія, яка вимагає не тільки певного освіти, а й особливих особистих якостей терпіння, любові до своєї справи, почуття гумору, співчуття, розуміння і щирості. Дане поєднання дуже велика рідкість тому хорошу доглядальницю знайти непросто.

Доглядальниці можуть бути приходять (з погодинною оплатою) або з проживанням (з фіксованою оплатою за певний період часу).

Переваги. Можливість оплати за певну кількість годин. Немає необхідності кудись переїжджати, адже доглядальниця приходить додому.

Недоліки. Постійна присутність в будинку сторонньої людини що приносить психологічний дискомфорт. Доглядальниця може бути несумісна характером з літньою людиною що буде приносити моральні збитки його здоров’ю. Неможливість довіри сторонній людині нехай і з гарантіями рекомендаціями.

Ціни на догляд за людьми похилого в Києві

Вартість роботи доглядальниці залежить від безлічі факторів: її досвіду, вмінь і знань, особистісних якостей, від обсягу роботи. Адже формула проста: чим більше годин буде оплачено відразу, тим менше буде вартість однієї години її роботи. Всі лікарські маніпуляції, які потрібні пацієнту в цю суму не входять і оплачуються окремо. Відповідно чим вища кваліфікація доглядальниці, тим вище ціна на її послуги. Крім заробітної плати роботодавець повинен надати їй харчування і умови проживання.

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві

Під Києвом є можливість отримати кваліфікований догляд за вашими літніми рідними і близькими. Приватний пансіонат являє собою комфортний і затишний готельний комплекс з певним переліком медичних послуг. Розташовується він в передмісті, в зеленій і тихій парковій зоні і недалеко від міста, легко і швидко можна дістатися щоб провідати родичів.

Подібні пансіони надають в спектрі своїх послуг не тільки проживання і догляд. Вони облаштовані спеціально для людей з обмеженими можливостями і мають дуже широкий діапазон послуг і заходів, з спеціальним доглядом і реабілітаційними процедурами. Крім цього і це напевно набагато важливіше кваліфікованої медичної допомоги жителі таких пансіонатів мають можливість знову повернутися в суспільство, знову стати частиною соціуму. Відчуженість літніх людей від суспільства дуже глибока проблема, адже хандра і самотність забирають життєві сили. У пансіонатах ж люди можуть контактувати один з одним і розважатися в таких місцях велика увага приділяється культурно-просвітницьким програмам, постійно організовуються концерти, проводяться майстер-класи з різних видів мистецтва і ремесла, кіно вечора і музичні фестивалі.

Элитный дом престарелых Турбота

Елітний будинок престарілих Турбота. Дуже багато з’явилося в останні роки подібних закладів, тому є можливість вибирати за різними критеріями: спектр медичних послуг, близькість до вашого будинку і т.д. Постійне перебування в колективі дуже позитивно впливає на психологічний настрой літніх людей. Можна вибрати програму, розраховану на будь-які потреби і потенціал клієнтів. Перебування тут може варіювати від декількох днів до постійного проживання або проведення спеціальних реабілітаційних програм різної інтенсивності і тривалості.

Недоліки. Велика розмаїтість пансіонатів ускладнює швидкий вибір і вимагає більш детального вивчення кожного закладу. Не завжди люди похилого віку хочуть проводити час в подібних пансіонатах і це вимагає від рідних певних навичок переконання.

Ціни на пансіонат для людей похилого в Києві

Ціни на догляд та послуги в пансіонаті приблизно можна порівняти з вартістю послуг доглядальниці, але практично за ті ж гроші клієнти отримують набагато більше і комфортніше знаходиться десь за містом в суспільстві ніж перебуває вдома зі своєю самотністю.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.