Догляд за літніми людьми в будинку для літніх людей в Києві

Приватні будинки для літніх "Турбота"
Статті
Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 360

До догляду за літньою людиною завжди потрібно підходити дуже відповідально. Адже потрібно все ваше терпіння, витривалість і вміння знаходити спільну мову з людьми. У людей похилого віку кардинально змінюється характер і сприйняття навколишнього світу. Ці люди з поганим самопочуттям, постійним відчуттям самотності, насилу управляють своїм настроєм. Нерідко вони замикаються в собі, стають занадто образливими, не довірливими, примхливими. Тому, слідуючи з усього перерахованого вище, людина, яка зайнята доглядом за літніми людьми, повинен бути без перебільшення психологом, що володіє стійкістю до стресів і залізну витримку.

Люди похилого віку потребують постійної уваги адже нерідко вікові зміни і хвороби роблять їх обмеженими безпорадними. І тоді родичам необхідно займатися і своїм особистим життям і допомагати хворим і немічним батькам. При чому ця допомога носить не тимчасовий, а постійний характер якщо діти з роками зростають і стають все впевненіше і самостійним, то у людей похилого віку навпаки. Коли вашим близьким потрібно особливий догляд, слід бути готовим до того, що з часом це буде забирати все більше сил, часу і уваги. Це дуже непроста ситуація, і найбільш результативним і прийнятним для всіх її учасників виходом стає рішення доручити турботу про літніх професіоналам.

У пансіонаті для літніх людей в Києві в організації догляду за людьми похилого віку існує два способи: це приходить доглядальниця або спеціалізований пансіонат. Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки.

Доглядальниця проти приватного пансіонату

Доглядальниця являє собою кваліфіковану медсестру, яка пройшла спеціальне навчання з усіх нюансів догляду за людьми похилого віку. Це складна професія, яка вимагає не тільки певного освіти, а й особливих особистих якостей терпіння, любові до своєї справи, почуття гумору, співчуття, розуміння і щирості. Дане поєднання дуже велика рідкість тому хорошу доглядальницю знайти непросто.

Доглядальниці можуть бути приходять (з погодинною оплатою) або з проживанням (з фіксованою оплатою за певний період часу).

Переваги. Можливість оплати за певну кількість годин. Немає необхідності кудись переїжджати, адже доглядальниця приходить додому.

Недоліки. Постійна присутність в будинку сторонньої людини що приносить психологічний дискомфорт. Доглядальниця може бути несумісна характером з літньою людиною що буде приносити моральні збитки його здоров’ю. Неможливість довіри сторонній людині нехай і з гарантіями рекомендаціями.

Ціни на догляд за людьми похилого в Києві

Вартість роботи доглядальниці залежить від безлічі факторів: її досвіду, вмінь і знань, особистісних якостей, від обсягу роботи. Адже формула проста: чим більше годин буде оплачено відразу, тим менше буде вартість однієї години її роботи. Всі лікарські маніпуляції, які потрібні пацієнту в цю суму не входять і оплачуються окремо. Відповідно чим вища кваліфікація доглядальниці, тим вище ціна на її послуги. Крім заробітної плати роботодавець повинен надати їй харчування і умови проживання.

Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві

Під Києвом є можливість отримати кваліфікований догляд за вашими літніми рідними і близькими. Приватний пансіонат являє собою комфортний і затишний готельний комплекс з певним переліком медичних послуг. Розташовується він в передмісті, в зеленій і тихій парковій зоні і недалеко від міста, легко і швидко можна дістатися щоб провідати родичів.

Подібні пансіони надають в спектрі своїх послуг не тільки проживання і догляд. Вони облаштовані спеціально для людей з обмеженими можливостями і мають дуже широкий діапазон послуг і заходів, з спеціальним доглядом і реабілітаційними процедурами. Крім цього і це напевно набагато важливіше кваліфікованої медичної допомоги жителі таких пансіонатів мають можливість знову повернутися в суспільство, знову стати частиною соціуму. Відчуженість літніх людей від суспільства дуже глибока проблема, адже хандра і самотність забирають життєві сили. У пансіонатах ж люди можуть контактувати один з одним і розважатися в таких місцях велика увага приділяється культурно-просвітницьким програмам, постійно організовуються концерти, проводяться майстер-класи з різних видів мистецтва і ремесла, кіно вечора і музичні фестивалі.

Элитный дом престарелых Турбота

Елітний будинок престарілих Турбота. Дуже багато з’явилося в останні роки подібних закладів, тому є можливість вибирати за різними критеріями: спектр медичних послуг, близькість до вашого будинку і т.д. Постійне перебування в колективі дуже позитивно впливає на психологічний настрой літніх людей. Можна вибрати програму, розраховану на будь-які потреби і потенціал клієнтів. Перебування тут може варіювати від декількох днів до постійного проживання або проведення спеціальних реабілітаційних програм різної інтенсивності і тривалості.

Недоліки. Велика розмаїтість пансіонатів ускладнює швидкий вибір і вимагає більш детального вивчення кожного закладу. Не завжди люди похилого віку хочуть проводити час в подібних пансіонатах і це вимагає від рідних певних навичок переконання.

Ціни на пансіонат для людей похилого в Києві

Ціни на догляд та послуги в пансіонаті приблизно можна порівняти з вартістю послуг доглядальниці, але практично за ті ж гроші клієнти отримують набагато більше і комфортніше знаходиться десь за містом в суспільстві ніж перебуває вдома зі своєю самотністю.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.