В якому місті вибрати будинок престарілих. Переваги догляду за літніми людьми в Дніпропетровську

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 306

У нашій країні давно сформувалося негласне правило – люди похилого віку повинні доживати свій вік зі своїми дітьми чи онуками, а найчастіше з тими і іншими разом взятими. Ця традиція вважається єдино правильною і гуманної, тому практично кожна сім’я рано чи пізно стикається з необхідністю вирішувати проблему догляду за літніми людьми в Дніпропетровську, як правило, вона є настільки ж гострою, як і горезвісний «квартирне питання». Людям доводиться йти з роботи, здійснювати щоденні переїзди з одного кінця міста в інший, буквально «розриватися» між дітьми і старими батьками, сваритися з членами своєї сім’ї, які не в захваті від того, що «половинки» практично ніколи немає вдома … Загалом , такого життя не позаздриш, так само, як і життя людей похилого віку, які в такій ситуації відчувають себе тягарем для своїх дітей і онуків.

Догляд за літніми в будинку для літніх людей в Дніпропетровську

Не менш важка доля людей похилого віку, у яких немає близьких, здатних взяти на себе опіку над ними, адже вони змушені жити на самоті, іноді голодуючи і не маючи можливості навіть з кимось поговорити. Крім того, якщо літня людина має хоч якийсь нерухомістю, завжди знаходяться «мисливці» за їх квадратними метрами.

У той же час у всьому цивілізованому світі престарілих людей чекає зовсім інша доля – вони активно спілкуються, їздять на екскурсії, освоюють нові хобі, користуються інтернетом і зустрічаються з рідними, якщо такі є, один-два рази на тиждень або на місяць. Вони не відчувають себе зайвими, оскільки нічим не утруднюють дітей, тому кожна зустріч з рідними дарує сторонам масу позитивних емоцій.

Така різниця в життя наших і західних старих обумовлена ​​не тільки фінансовим аспектом, а й тим, що на Заході більшість літніх людей доживають свій вік в спеціально облаштованих пансіонатах і будинках для людей похилого віку! Причому, в кожному такому закладі створені максимально зручні умови для нормальної життєдіяльності людей похилого віку, починаючи від організації системи харчування до медичної допомоги, а за виконанням цього правила суворо стежать представники соціальної служби.

До недавнього часу нашим громадянам залишалося тільки мріяти про таку старості. Але останнім часом в Україні стали відкриватися цілком «адекватні» закладу для літніх людей і до них можна віднести приватний пансіонат «Турбота», філія якого з’явився в Дніпропетровську. Тут приймають не тільки активних постояльців, здатних самостійно пересуватися або літніх людей, які не мають серйозних медичних проблем – в пансіонаті є палати для лежачих пацієнтів, закріплені за доглядальницями, цілодобово спостерігають за ними.

Дбайливий персонал, кваліфікована команда медиків, відремонтовану будівлю, відмінне харчування і організоване дозвілля – ось основні чинники, які залучають до цього будинку престарілих в Дніпропетровську постояльців не тільки з Дніпропетровської області, а й з усієї України. І до кожного з них застосовується індивідуальний підхід, тому, літні люди не відчувають себе покинутими, навпаки, вони розуміють, що потрібні своїм близьким і що рідні їх люблять, тому вони повністю задоволені своєю «новою» життям!

Звичайно, ваші близькі вправі самостійно вирішувати, як саме буде протікати їх старість, але якщо ви можете зробити її максимально насиченою, цікавою і активною, то чому б не скористатися цією можливістю? Сьогодні у вас є такий шанс – будинок для престарілих «Турбота» в Дніпропетровську здатний забезпечити своїм підопічним гідний догляд, повністю взявши на себе відповідальність за ваших рідних людей і всі турботи, пов’язані з реалізацією цього непростого завдання!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.