Важливість прийому вітамінів в літньому віці. Поради фахівців приватного пансіонату для літніх в Києві

Похилий вік — то саме час, коли вже не потрібно нікуди поспішати і можна присвятити весь вільний час собі, приділити увагу своєму здоров’ю і самопочуттю. Люди похилого віку часто хворіють, все через те, що організму не вистачає корисних речовин.

Більшість людей похилого віку страждають саме від нестачі вітамінів. Дана проблема пов’язана з неякісними продуктами, екологією, браком коштів і часу.

Для того, щоб людина похилого віку відчував себе добре, необхідно щоб організм отримував потрібну кількість вітамінів. Потрібно врахувати і те, що наш організм не засвоює всі вітаміни. Не варто вживати занадто велика кількість вітамінів, в іншому випадку ми доб’ємося протилежного ефекту.

Важливість прийому вітамінів в літньому віці?

Вітаміни потрібно людям похилого віку для повноцінної життєдіяльності. Завдяки потрібній кількості вітамінів стан старої людини буде набагато кращим. Якщо організм не буде отримувати потрібної кількості вітамінів, то імунна система буде ослаблена.

Якщо пристарілого людині не буде вистачати вітаміну А, то можуть почати проблеми із зором, пропаде апетит, з’явиться надмірна втома.

Якщо організму не вистачатиме вітаміну Е, то людина може впадати в депресії, помітно падає зір.

Вітамін С і В підтримує в нормі артеріальний тиск. При нестачі цих вітамінів може спостерігатися: різка зміна настрою, апатія, дратівливість, нервозність і сильні болі в голові.

Поради фахівців приватного пансіонату для літніх в Києві

Наш організм отримує вітаміни з продуктами харчування. Не кожен знає, як необхідно харчуватися, щоб організму вистачало вітамінів. Для цього необхідно суворо дотримуватися раціону.

Вплив вітаміну С на організм людини:

 • Нормалізація роботи серця.
 • Зменшення холестерину в організмі.
 • Кров стає більш розрідженою.

Продукти які містять вітамін С:

 • апельсини, мандарини, лимони;
 • шипшина сушений;
 • болгарський перець;
 • помідори.

Вітамін В необхідний пристарілого людині для нормалізації імунної системи.

Вітамін А необхідний для того, щоб у старого людини не погіршувався зір. Продукти, до складу яких входить вітамін А:

 • морквина;
 • яйця;
 • горох;
 • печінка.

Правила підбору вітамінів

Підібрати вітаміни для літньої людини не так-то просто, для цього необхідно врахувати всі захворювання і особливості організму. В цьому випадку обов’язковий огляд у педіатра. Але сидіти в чергах у літніх люде особливого бажання не виникає.

У цьому допоможе будинок престарілих. Приватний пансіонат для людей похилого в Києві «Турбота» подбає про кожного. Тут працюють справжні фахівці, які точно знають як поліпшити самопочуття старої людини.

У чому полягають переваги будинку престарілих?

У будинку для літніх людей нададуть догляд за людьми похилого віку в Києві, наші працівники ставляться з турботою до кожного літній людині. У нас життя людей похилого віку заграє новими фарбами. Наші клієнти харчуються виключно здоровими продуктами, ми стежимо, щоб вони отримали необхідну кількість вітамінів.

Люди похилого віку потребують кваліфікованої медичної допомоги, вдома не завжди можу це надати. У нашому будинку для літніх людей 24 години на добу старі люди під наглядом медиків.

Ми намагаємося, щоб людям які проживають у нас було максимально комфортно. Ще однією перевагою є те, що люди в нашому пансіонаті можуть спілкуватися зі своїми однолітками.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.