Важливість дотримання режиму в літньому віці. Поради нашого будинку престарілих в Київській області

Додайте бабусь і дідусів в будинках для людей похилого віку в Києві та Київській області, якщо ви надовго їдете у відрядження, відпустку і інші місця. Людям похилого віку сподобається перебувати в пансіонаті набагато краще, ніж удома.

У людей похилого віку з віком сил залишається все менше і менше. Їм стає важко забиратися в житловому приміщенні, готувати їжу, ходити самостійно в торговий центр. Та й просто обслуговувати себе, дотримуючись режим дня.

Звичайна практика показує, які пансіонати, розташовані в мальовничих, красивих місцях надають допомогу людям похилого віку. Переступаючи поріг санаторію, старим людям стає в них комфортно, затишно і зручно жити без додаткової опіки з боку дочок і синів.

Розповідаючи про умови проживання, особливо хочеться відзначити, в усіх кімнатах є:

  • Нові меблі;
  • Протиковзкі килимки;
  • Низькі пороги.

На прилеглій до пансіонату території встановлені лавочки, посаджені гарні рослини, прокладені стежки, і т.д. Постояльцям дуже подобається збиратися в гарну погоду в саду.

Умови проживання

Кухарі складають меню з урахуванням похилого віку хворих людей. Вони готують їжу в основному тільки зі свіжих, якісних, натуральних продуктів. Пацієнтам подобається вживати страви, виконані кухарями по їх індивідуальним бажанням.

Комплекс, розташований в екологічно чистих, красивих місцях в повному обсязі надає безкоштовні послуги. Подивіться на фото і відео, ви побачите, як виглядає Київ будинок престарілих, який представляє повне розміщення людей похилого віку.

Покинуті дітьми, покинуті рідними і близькими бабусі, і дідусі викликають величезне співчуття. Не забувайте про людей похилого віку, які постійно проживають в будинках інвалідів і людей похилого віку.

Надайте їм посильну допомогу, приділивши бабусям і дідусям трохи свого часу. Щоб щодня творити чудеса сил багато не потрібно. Досить прийти в пансіонат і передати в руки хворих людей:

  1. Побутову техніку;
  2. Друковані книжкові видання;
  3. Продукти;
  4. Лікарські засоби;
  5. Одяг;
  6. І інші речі.

Зробіть життя рідних, близьких людей більш яскравою, насиченою і щасливою. Покажіть приклад підростаючому поколінню! Адреса і телефон директора будинку для людей похилого віку громадян вказано в розділі онлайн.

Оптимальний режим дня

З віком слизова оболонка шкіри втрачає еластичність. У старої людини зростає частота різних грибкових і простудних захворювань.

Постарайтеся щодня дотримуватися правил особистої гігієни! Приймайте ванну або душ кілька разів на тиждень. Мийте ретельно з милом місця згинів верхніх і нижніх кінцівок, шкірні складки, і інші місця.

Чистіть зубною пастою, яка має прекрасним дією і містить фтор зуби або вставні щелепи. Якщо є коронки, скористайтеся спеціальною зубною ниткою. Своєчасно видаляйте залишилися шматочки їжі, розташовані між зубами.

Відкладіть практично всі наявні у вас захворювання на довгий термін. Ведіть активну життєву діяльність разом з однолітками. Старечого маразму, захворювань опорного рухового апарату, і інших хвороб не буде.

Не забудьте про профілактичні заходи з підтримки здоров’я громадян похилого віку!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.