Warning: session_start(): open(/home/medzah00/.system/tmp/sess_0vknnehpbcpporlt2rjv5q0jm1, O_RDWR) failed: Превышена дисковая квота (122) in /home/medzah00/tyrbota.org.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Спортивні змагання для людей похилого віку. Рекомендації нашого будинку престарілих під Києвом

Спортивні змагання для людей похилого віку. Рекомендації нашого будинку престарілих під Києвом

Заняття спортом, безумовно, дуже корисні для організму. З цим ніхто не сперечається. Однак, так чи корисний спорт для людей похилого віку?

На думку лікарів – літнім людям обов’язково потрібно займатися спортом, але з обережністю. Головне правило – не перестаратися, і знати міру. Заняття повинні бути полегшеними, короткочасними, спрямованими на зміцнення м’язів і всього організму в цілому. У більшості людей похилого віку спостерігаються різні захворювання, тому щоб уникнути травм перед початком тренувань слід проконсультуватися з лікарем.

Допомогти підібрати відповідну програму для занять допоможуть наші фахівці з будинку престарілих під Києвом. З огляду на особливості організму і стану здоров’я, медики розроблять індивідуальний план тренувань для кожного бажаючого.

Вибирайте той вид спорту, який вам найбільш близький до душі. Починайте з малого, і в міру своїх можливостей збільшуйте навантаження. Існує спеціальна програма для літніх людей.

  1. Ранкова гімнастика. Махи руками, повороти і нахили голови. Також можна включити присідання і нахили тулуба по можливості вашого організму.
  2. Ходьба. Практично всім початківцям літнім спортсменам першою сходинкою призначають так звану “скандинавську” ходьбу. Особливість даного виду спорту в спеціальних палицях. Вони допомагають опиратися руками при ходьбі, і мінімізувати навантаження на суглоби. Тим самим заняття задіє не тільки ноги і нижню частину тіла, але і верхню. Не варто забувати про вечірніх прогулянках в парках, що допомагають нормалізувати сон. До слова, можна сказати що дані заняття допомагають в близько 30-ти проблеми зі здоров’ям.
  3. Водні процедури і плавання. Дані заняття є загальнозміцнюючі і приносять користь абсолютно кожному. Рекомендується для профілактики захворювань опорно-рухового апарату, хребта і ніг. Регулярні заняття допомагають зміцнити імунітет і життєвий тонус. Не варто забувати і контрастний душ.
  4. Тренажери. Рекомендується використовувати велотренажер, бігову доріжку і степпер. Інтенсивність навантажень можна регулювати, що вельми важливо. Також корисними заняття будуть для людей з остеохондрозом, радикулітом.
  5. Настільний теніс. Один з найбезпечніших видів спорту. Корисне для здоров’я захоплення, що допомагають людям, що мають проблеми із зором. Гра допомагає координувати рухи, а також концентрувати увагу, що корисно для очей.
  6. Йога. Популярне захоплення серед молоді дуже корисно буде і людям у віці. З давніх-давен вважалося що заняття йогою продовжують молодість. Заняття в основному спрямовані на розтяжку м’язів і хребта. Щоденні тренування додають бадьорості, зміцнюють кістки, підтягують м’язи, і в цілому приносять хороше самопочуття. Але самостійно займатися не рекомендується. Необхідно проконсультуватися у професійного тренера з йоги, який знає особливості організму літніх людей.

Головною умовою для занять є помірні тренування і мінімум навантаження. Будь-які заняття слід починати з невеликої розминки, поступово. Тоді вони будуть приносити і користь, і радість. Гарне самопочуття і нормалізація сну ще один плюс щоденних занять спортом, особливо якщо у вас проблеми з якістю сну.

Найкращим часом для тренувань є ранок, і час до обіду. Це потрібно щоб організм встиг відпочити, і налаштуватися на здоровий нічний сон – вважають наші фахівці з будинку престарілих в Київській області.

Наш будинок престарілих в Києві допомагає пацієнтам в підборі індивідуальних занять за обраними ними видів спорту.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.