Вплив алкоголю на літніх людей

Зловживання алкоголем, яке негативно позначається на молодому організмі, для літньої людини являє ще більшу небезпеку. За багато років ми створюємо різні хронічні захворювання. Для їх лікування люди похилого віку щодня приймають ліки. Тому шкода несуть не стільки алкогольні напої, скільки їх взаємодія з різними медикаментами. Органи можуть не витримати такої суміші, тому слід уважно ставитися до будь-яких прийомів алкогольних напоїв. Найбільшої шкоди алкоголь несе:

  • Печінки. Через високий вміст токсинів може розвинутися цироз печінки.
  • Нирки. Постійне неконтрольоване розпивання спиртних напоїв призводить до утворення каменів і піску в нирках.
  • Підшлункова залоза. Рис розвитку цукрового діабету зростає в рази при постійному вживанні алкоголю.
  • Серце. Аритмія неодмінно наздоганяє тих, хто постійно вживає спиртні напої.

Дуже часто люди похилого віку п’ють снодійне, але при цьому забувають, що на вечерю дозволили собі випити келих вина. Суміш снодійного і алкоголю, навіть в малих дозах, при хронічній хворобі серця або судин, може спровокувати інфаркт.

Які ліки не можна змішувати з алкоголем?

Від прийому алкоголю в пенсійному віці слід відмовитися, якщо лікар прописав такі медикаменти:

  • антибіотики різного спектру дії;
  • знеболюючі препарати;
  • заспокійливі або снодійне;
  • серцево-судинні засоби.

Вживання алкоголю в невеликих кількостях в похилому віці можливо тільки в тому випадку, коли медичне обстеження не виявило небезпечних захворювань. Його можна приймати тільки з дозволу лікаря. І мова йде про високоякісних напоях: винах, бальзами та настоянки домашнього приготування. Вживання дешевого спирту тільки погіршить ситуацію з хронічними захворюваннями.

Приватний пансіонат для людей похилого в Києві

Не завжди в уже дорослих дітей, які мають свої сім’ї, виходить приділяти належну увагу стареньким батькам або іншим літнім родичам. Адже робота забирає багато сил і часу. А залишати родичів у похилому віці одних не хочеться. Тим більше якщо вони відчувають непереборне бажання до вживання спиртних напоїв. Належний догляд за людьми похилого віку в Києві забезпечить пансіонат «Турбота». Висококваліфіковані фахівці нашого центру роблять все можливе, щоб вилікувати ваших близьких від цієї згубної звички. Дідусі й бабусі будуть знаходиться під цілодобовим наглядом персоналу.

Якщо у ваших родичів похилого віку є нездорова тяга до алкоголю, від якої вони ніяк не можуть позбутися, спеціальні методики і режим в нашому пансіонаті допоможуть в цій проблемі. Щоденні огляди лікаря і оздоровчі процедури допоможуть підвищити імунітет, позбутися від деяких хвороб і поганих звичок. Після належного догляду, гарного проведення часу людина у віці і не подумає знову повернутися до алкоголю. Адже його життя і без цього буде спокійною, наповненою турботою і цікавими заняттями.

Інтернат для престарілих в Києві надає можливість людям похилого віку скрасити дні від самотності, знайти людей зі схожими інтересами. Читання літератури, перегляд цікавих фільмів, інтелектуальні ігри допоможуть вашим родичам відчути себе краще. Приходьте на екскурсію в наш пансіонат разом з літніми батьками. Нехай вони особисто переконаються в чуйності персоналу і зручність приміщень!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.