Відновлення та реабілітація людей похилого віку після операцій в будинку для пенсіонерів

Приватні будинки для літніх "Турбота"
Статті
Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 334

Хірургічне втручання в будь-якому віці – серйозний стрес для організму, що вимагає тривалої реабілітації. Що ж говорити про тих ситуаціях, коли операцію роблять літній людині. З роками відновлювальні процеси в організмі сповільнюються, тому не дивно, що реабілітаційний період може затягнутися на місяці, а в особливо важких випадках — на роки.

Незважаючи на те, що родичі літньої людини намагаються оточити його турботою і увагою в цей важкий період, з причини своєї зайнятості вони не можуть забезпечити йому постійний догляд і підтримку, а також кваліфіковану медичну допомогу в процесі відновлення. Куди правильніше буде довірити цю задачу професіоналам — співробітникам санаторію для літніх.

Переваги проходження реабілітації після операції в стінах санаторію для літніх людей

Відновлювальна терапія також важлива, як і саме хірургічне втручання. У разі, якщо вона не буде проводитися на належному рівні, реабілітаційний період може затягнутися, а літня людина, котра перенесла операцію, може почати страждати від пролежнів, психологічних проблем і фізичного нездужання.

Співробітники будинку для пенсіонерів готові провести відновну терапію для вашого близької людини з дотриманням всіх рекомендацій і вимог від його лікуючих лікарів.

Такий грамотний підхід допоможе:

  • Попередити можливі післяопераційні ускладнення,
  • Зняти хворобливі відчуття,
  • Прискорити процес відновлення,
  • Попередити розвиток депресії у літнього пацієнта.

Ефективні методики післяопераційного відновлення в будинку для пенсіонерів

Залежно від показань до проведення операції та післяопераційних призначень лікаря, родичам пацієнта на узгодження буде запропоновано кілька варіантів, як можна проводити післяопераційне відновлення. Це може бути і фармакологічна підтримка (знеболювання, адаптогени, вітаміни), і фізіотерапевтичні процедури, рефлексотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, особлива дієта, психотерапія …

Приют для пожилых людей Турбота

Цілодобове дбайливе і уважне ставлення персоналу притулку для літніх допоможе близькій вам людині швидше піти на поправку після операції і відновитися без втрат. При цьому, він постійно буде знаходитися під наглядом, і ви можете не переживати про його стан здоров’я. Подібний догляд ви не зможете забезпечити йому в домашніх умовах. Навіть перебування в лікарняній палаті не зможе гарантувати йому настільки повний і комплексний післяопераційний догляд.

Родичів літніх людей, які перенесли операцію, часто мучать докори сумління, що вони не можуть перебувати поруч з літньою людиною, яка потребує турботи і уваги, постійно і самостійно забезпечувати йому догляд. Для когось це важко морально, комусь складно справлятися з цим фізично, у когось є своя сім’я, робота, яку не можна залишити … Насправді, куди правильніше в цій ситуації довірити турботу про літню родича фахівцям. Нехай кожен займається своєю справою. Ви будете працювати і відвідувати літнього родича, а співробітники санаторію для престарілих людей дбатимуть про його реабілітацію і відновлення. В результаті він зможе швидше видужати і відновити своє здоров’я.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.