Вікова далекозорість: чи не пізно виправити зір?

“Турбота” – пансіонат для людей похилого віку в Київській області. Ви в будь-який момент можете відвідати близьку людину.

У пансіонаті комфортні умови для проживання, ми намагаємося, щоб постояльці відчували себе як вдома. 24 години на добу постояльці знаходяться під наглядом професійних лікарів, що дуже зручно, адже літній людині в будь-який момент може знадобитися медична допомога.

З віком зір ставати все гірше і від цього нікуди не дітися. Уже після сорока років багато хто відчуває, що зір значно погіршився. Для того щоб розгледіти дрібні деталі або прочитати текст, доводитися примружуватися, надягати окуляри або брати збільшувальне скло.

Вікова далекозорість, чи піддається вона лікуванню?

Вікова далекозорість – захворювання, яке зустрічається часто. Організм не обдуриш, і все приходить своєю чергою. Причиною даного захворювання є те, що кришталик з віком зношується. Йому також властиво старіти, як і шкірі, зубам, органам. У деяких далекозорість настає відразу, а в інших поступово.

Симптоми далекозорості в літньому віці

Визначити чи підлягає далекозорість лікування можна з огляду на, наскільки швидко захворювання прогресує. Першим тривожним сигналом є втома очей під час читання або після роботи за комп’ютером. Пізніше може ще з’явитися головний біль, а після станете помічати, як предмети, які недалеко розташовані, стають розмитими і розглянути деталі дуже складно. Але при всьому цьому ви добре бачити все, що перебувати в дали, навіть дрібні деталі.

Симптоми, які повинні насторожити:

  • больові відчуття в області очей,
  • втома очей від читання,
  • двоїтися в очах.

Ще одним симптомом далекозорості є постійне відчуття, що не вистачає світла. Люди з далекозорістю постійно прищулюються, щоб краще розглянути предмет.

Якщо людина з дитинства страждає далекозорістю, то з роками проблема ставати більш відчутною. Якщо страждає на короткозорість, то далекозорістю тривалий час може залишатися непоміченою.

Лікування далекозорості в похилому віці

Якщо було виявлено, що зір погіршується необхідно негайно звернутися до окуліста, ні в якому разі не займатися самолікуванням. Доктор повинен провести обстеження і оцінити наскільки вражений кришталик і що в даній ситуації можна зробити. Якщо далекозорість тільки почала з’являтися, то можна обійтися без оперативного втручання.

Профілактика далекозорості у людей похилого віку

На думку фахівців, неможливо запобігти появі далекозорості. Але профілактика зможе відтягнути появу далекозорості на деякий час.

Для того щоб не з’являлося захворювання необхідно пити вітаміни, до того, як ви починаєте відчувати перші симптоми далекозорості. Необхідно стежити за тим, щоб організм отримував всі необхідні вітаміни і мікроелементи. Спеціальна зарядка для очей допоможе зміцнити очні м’язи.

Під час читання необхідно стежити за тим, щоб кімната була добре освітлена, не сидіти тривалий час за комп’ютером, а давати очам трохи відпочити.

Догляд за літньою людиною в Києві

У багатьох будинках престарілих людям не вистачає відчуття повноцінного життя, ми ж приділяємо цьому увагу. Щоденні прогулянки по території пансіонату, настільні ігри, концертна програма на свята, кабінет масажу і багато іншого.

Ми подбаємо про ваш рідну людину. Ви можете відвідати наш пансіонат і переконатися в цьому особисто.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.