Випадання волосся у жінок похилого віку: причини і лікування

Как общаться с пожилыми людьми. Рекомендации частного дома для престарелых в Киеве 1

Багато чоловіків в літньому віці, а деякі і після 20 років помічають ділянки поступового облисіння. Проблема в тому, що такий казус може виникнути не тільки у літніх чоловіків, а й у жінок. Перед тим, як шукати «золоту пігулку» для позбавлення від облисіння, варто знайти можливу причину. Наприклад, можливо ця проблема передається з покоління в покоління. Як заявляють експерти, в день людина втрачає близько 200 волосинок. Щоб перевірити є у вас патологій або ви просто себе накручуєш, проведіть простий тест. Придивіться на який випав волосок і на цибулину. Якщо на волосині немає білої цибулини, значить волосся випав з природних причин і нічого страшного в цьому немає. Якщо ж цибулина все-таки була виявлена, то чи не мийте голову протягом 3 днів, після чого знову витягніть волосся в області чола або у вагома. Якщо є сумніви на рахунок здоров’я вашого волосся, слід звернутися до лікаря-трихолога. Тільки аналіз і кваліфікованість лікаря дозволить вам впоратися з цією недугою. Будинок ветеранів в Києві надає не тільки кваліфікованих фахівців, але і якісне обслуговування і спеціалізований персонал. Тому, перед тим, як позбавлятися від симптомів, варто позбутися від причини.

Причини випадіння волосся

Волосся можуть випадати в різний часовий проміжок і в зв’язку з цим процес випадання ділять на 2 групи: телогенового випадання волосся (коли волосся випадає поступово) і анагеновая (коли відбувається раптове облисіння).

Найнебезпечнішою стадією є анагеновая, оскільки випадання волосся відбувається за короткий проміжок часу і ніякі лікуючі препарати не можуть запобігти повній втраті рослинності на голові. Основною причиною появи анагеновой стадії є застосування сильнодіючих хімічних препаратів, опромінення в зв’язку з підвищеним радіаційним фоном. Дуже часто повне випадання волосся може бути через хіміотерапію. Якщо одна з перерахованих причин є основним джерелом проблеми, то відновлення зростання фолікул волосся почнеться після закінчення прийому препаратів або закінчення процесу хіміотерапії. Будинок пристарілих в Києві має недорогі ціни на різні процедуру, які поліпшують не тільки стан вашого волосся, але і здоров’я в цілому.

Також є додаткові джерела проблеми, які можуть сприяти часткового випадання волосся:

  1. Втрати крові в розмірі більше 1 літра.
  2. Поява гострої інфекції.
  3. Малорухливий спосіб життя і «диванний режим».
  4. Травма голови.
  5. Дієта, яка виключає надходження корисних поживних речовин і мінералів для повноцінного росту волосся.

Якщо прибрати всі причини, то відновити нормальний ріст волосся можна буде через 12 місяців. Також існує косметична причина, яка впливає на здоров’я волосся і може бути причиною їх випадіння – постійне використання фена.

Як вилікувати облисіння?

Senior woman in nursing home with nurse in garden sitting in wheelchair

Щоб почати комплексне лікування, слід звернутися до свого лікуючого лікаря для надання консультації. Будинок пристарілих в Києві надає комплексне і сучасне обладнання, яке дозволить провести обстеження з високою якістю. Устаткування дозволяє визначити наявність авітамінозу, брак компонентів, а також визначити рівень мінерального статусу. Дуже важливо визначити причини, оскільки від цього залежить правильність лікування. Після проведення обстеження лікар надає комплекс препаратів, може повністю змінити раціон харчування, а також порадити косметичні препарати для лікування і відновлення міцності волосся і цибулин.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.