Висока користь нашого будинку престарілих в Одесі

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 403

Любов і турбота батьків до своїх дітей природна, явна і обов’язкове. Вона наповнює духовним світлом і високим змістом життя подружжя. І тим більше незаперечні і радісні почуття у синів і дочок, які прагнуть проявити тепле увагу своїм літнім батькам.

Однак найчастіше проявити це увагу, з тих чи інших причин, стає важко, а іноді і неможливо, наприклад, в разі, коли літній людині потрібен професійний медичний догляд. Робота, побутові проблеми, скрутність житлових умов не дозволяє людям доглядати за старими батьками.

У таких ситуаціях великим помічником стане пансіонат для людей похилого віку – «Будинок для рідних і близьких» в Одесі.

Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі

«Будинок для рідних і близьких» відтворює атмосферу домашнього вогнища, затишку, рідного уваги. Тут завжди панує спокійна гармонійна обстановка. При цьому потребують медичному огляді виявляється належний догляд. Також в сітку проживання включені різноманітні заходи для відпочинку та розваг.

Пансіонат для престарілих Одеса забезпечений усіма необхідними препаратами та інструментами для надання своєчасної та якісної медичної допомоги проживають. Тут Ваші рідні отримають догляд 24 години на добу, без перерв і вихідних.

Розміщення в будинку для літніх людей в Одесі

Даний центр надає різні види послуг, а також пропонує кілька варіантів розміщення Ваших близьких.

  1. Розміщення Економ-клас. Надається стандартне харчування, проживання в кімнаті – 4 людини. Догляд – на вимогу.
  2. Розміщення Стандарт. Стандартне харчування, проживання в кімнаті – 4 людини, догляд уважний.
  3. Розміщення Напівлюкс. Покращене харчування, в кімнаті розміщені 2 людини, прикріплена медсестра.
  4. Розміщення Люкс. Харчування рівня VIP, проживання в кімнаті 1-2 людини, прикріплена медсестра надає догляд 24/7.

Будинок пристарілих в Одесі приймає людей на будь-який проміжок часу і при тому чи іншому стані здоров’я – самостійних, в інвалідних кріслах, з ходунками і т.д.

Послуги будинку престарілих

«Будинок для рідних і близьких» з радістю надасть Вам наступні види послуг:

  • Досвідчений кваліфікований персонал. Штат пансіонату надасть надають увагу і допомогу при прогулянках, прийомі їжі, гігієнічних процедурах;
  • Людям, які потребують систематизованому медичного догляду працівники будинку проводять всі необхідні заходи – уколи, крапельниці і т.д.
  • Реабілітація після хвороб, операцій. Персонал пансіонату сприяє одужанню після інсультів і інфарктів, переломів, діабету і т.д.
  • Пристрій сприяють відновленню заходів – легкі розминки, зарядки, фітнес. Зрозуміло все це з дозволу і за рекомендацією лікаря:
  • Лікарський огляд. Вимірювання життєво важливих показників – цукру, тиску, температури. Щоденне відвідування й огляд лікарями.
  • Будь-який термін розміщення постояльців. Ви зможете розташувати літньої людини на будь-яку кількість часу від декількох днів до 10-20-30 років. Причому стан здоров’я літньої людини значення не має, пансіонат приймає як хворих так і абсолютно здорових людей. Кожному буде підібрана спеціальна програма заходів, лікування, реабілітації, відпочинку і розваг.

Зрозуміло, існує багато нюансів і складнощів при ухваленні рішення про поселення в будинок для людей похилого віку. Це і страх самого літньої людини і не готовність до змін, почуття провини дітей, що здають своїх батьків невідомо куди. Для вирішення такого комплексу негативних почуттів, в першу чергу, необхідна розмова «по душах». Зважте всі «за» і «проти», обговоріть можливі труднощі і прийміть тверде рішення.

Для більшості людей слова будинок престарілих, пансіонат – звучать жахливо, холодно, по-зрадницькому. Це, безумовно, пережиток часу. Сучасні пансіонати створені для комфортного, затишного, здорового проживання і не мають ніякого відношення до похмурих сірим пансіону, з нудьгуючим постояльцями і черствими суворими службовцями.

Пансіонати наших днів це скоріше заміські зони відпочинку, з прекрасними кліматичними умовами, чистим повітрям, комфортним проживанням. Сучасний дизайн кімнат і загальних зон приємно радує око, а постійно знаходяться на чергуванні лікарі та обслуговуючий персонал дозволяють розслабитись і отримувати задоволення від кожного моменту.

У пансіонатах всі процедури спрямована на те, щоб скрасити, наповнити і продовжити життя літніх людей. Це непросте рішення, але тепер саме від Вас залежить, чи буде рідна людина відчувати себе покинутим і непотрібним обтяженням, або проведе залишок днів в приємній комфортній обстановці, відчуваючи турботу, увагу і тепло.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.