Турбота про людей похилого віку: вибираємо платний пансіонат

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 370

У житті багатьох сімей настає момент, коли доводиться задуматися про долю літніх родичів. Їм уже важко самим себе обслуговувати і доглядати, забезпечувати звичне якість життя. Догляд за літніми – справа непроста, вимагає професійного підходу і часу, а значить є привід подумати про пансіонаті для людей похилого віку.

Такі різні пансіонати

Поняття “пансіонат” саме по собі має на увазі стягування плати за послуги установи. Діляться вони сьогодні на два типи:

  • платний державний пансіонат
  • платний приватний пансіонат

Заклади обох типів надають приблизно однаковий набір послуг: харчування, проживання, медичний догляд, допомогу соціальних працівників та інших фахівців. Однак, якщо подивитися ширше, якість цих послуг різниться значно. Це пов’язано як з різними джерелами фінансування, так і з різними підходами до задоволення потреб людей похилого віку.

Державний пансіонат надає послуги в обмін на пенсію, тоді як перебування в приватному пансіонаті цілком оплачують родичі.

Цікавий факт: найчастіше, послуги приватного пансіонату обходяться дешевше, ніж державна турбота.

Про принципи й підходи

Платний державний пансіонат для пенсіонерів, як правило, розташовується в казенному багатоповерховому будинку. Тут шумно і суєтно, літні люди живуть по кілька чоловік у кімнаті. Рівень комфорту стандартний, харчування звичайне, не найвища кваліфікація обслуговуючого та медичного персоналу. Родичі відвідують постояльців в спеціально відведені години, що не завжди збігається з робочим графіком ділових людей.

Пансионат престарелых

Пансіонат пристарілих. Приватний пансіонат для пристарілих зазвичай розташовується в невеликих одноповерхових будівлях, в екологічно чистих зонах, в лісі, біля води. Тут тихіше і спокійніше. У персоналу є можливість приділяти більше часу кожному з постояльців. Рівень комфорту в житлових приміщеннях – високий. Харчування – відмінне. Програма медичного обслуговування ширше і поглиблено, як в плані процедур, так і досліджень. До послуг постояльців не тільки мобільний зв’язок, але і безкоштовний доступ у всесвітню павутину. Графік відвідування постояльців родичами набагато демократичніше.

Найголовніше – менше “казенщини”, а значить постояльці не відчувають себе відірваними від світу і наданими самим собі.

Приватний платний пансіонат для людей похилого віку сьогодні – хороший вибір.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.