Життя після 60 років: її переваги, проблеми та шляхи їх вирішення

Жизнь после 60 лет: её преимущества, проблемы и пути их решения 1

Залишатися розумово і фізично активним можна і після 60-ти, коли ви тільки звикаєте до думки, що окуляри для читання і зморшки вже неминучі.

Всі люди старіють по-різному, і спосіб життя грає головну роль, але ви будете відчувати як важко помітні, так і дуже відчутні зміни у вашому фізичному і психічному здоров’ї.

Люди похилого віку часто обмежують своє коло спілкування. Чи включається психологічний захист, що сковує розум і почуття у людей похилого віку. Такий захист лише на якийсь час дозволяє знайти спокій і душевну рівновагу. Люди похилого віку часто стають більш обережними, підозрілими, сварливі, запальними, запасливими і іноді це переростає в справжню манію. Якщо хтось не згоден з їх думкою, яке формується в життєву позицію, вони відмовляються від отримання допомоги, ведуть себе замкнуто, відгороджуються від людей. Це дуже важка ситуація для рідних і близьких такого літньої людини.

Часто літній і хвора людина не здатний сам себе обслуговувати і йому потрібна допомога рідних. Іноді трапляється що рідні і близькі з різних причин не можуть доглядати за літньою людиною, так як це вимагає постійної уваги і турботи. Особливо важко доводиться з інвалідами і лежачими хворими. Хворий старий чоловік, а тим більше інвалід або лежачий хворий потребує постійного догляду, медичної допомоги і спостереження .Все це можуть надати в будинку для літніх людей-будинку для літніх людей. Співробітники будинку престарілих допоможуть хворому або інваліду ходити в туалет, купатися, їсти, одягатися. Літнім людям, які в змозі себе обслужити, допоможуть приготувати їжу, забратися і випрати.

Люди похилого віку не залишаться наданими самі собі, а в старості вони цього дуже бояться. У будинку для літніх завжди знайдеться компанія для не хитрих розваг або просто буде з ким поговорити.

Не треба турбуватися про вчасно прийнятих ліках.

Будинок для літніх людей зможе підвищити якість життя для ваших рідних -пожілих, інвалідів або лежачих хворих.

У найважче для сім’ї час-будинок для літніх допоможе вам і надасть підтримку.

На жаль, багатьом людям доведеться прийняти непросте рішення про те, чи слід поміщати своїх близьких в будинок для людей похилого віку. Якщо ви зіткнулися з цим вибором, розгляньте наступні переваги і недоліки будинків престарілих:

Переваги будинків для людей похилого віку

  • Навчені співробітники можуть надати кваліфіковану медичну допомогу і цілодобову допомогу
  • У будинках для людей похилого віку працюють дієтологи, які можуть забезпечити правильне харчування для оптимального здоров’я.
  • Служби часто забезпечують соціальну активність і почуття спільності для пацієнтів
  • Будинки для людей похилого віку оцінюються, так що ви можете бути впевнені, що ваш близька людина перебуває в безпечному будинку для літніх людей.
  • Покладаючись на будинок престарілих, пред’являйте менші вимоги до членів сім’ї, у яких може не бути часу або ресурсів для догляду за родичами.

Недоліки будинків для людей похилого віку

  • Дорога послуга, якщо мова йде про приватний інтернаті або будинку для літніх Багато людей просто не можуть дозволити собі платити за постійний догляд.
  • Потенціал для низьких стандартів і неякісного догляду. Хоча є будинки престарілих, які забезпечують чудові послуги, ви повинні бути обережні, вибираючи місце, де ви розміщуєте свою близьку людину. За деякими даними, 90% будинків престарілих недоукомплектовані, що збільшує ймовірність нещасних випадків. 2
  • Залежно від стану людини, будинок для людей похилого віку може підвищити почуття ізоляції і самотності, особливо серед пацієнтів з деменцією.
  • Можливо, вам доведеться подорожувати на довгі відстані, щоб відвідати свого родича, якщо поряд з вашим будинком немає вдома або інтернату для літніх.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.