Життя літніх людей: особливості, спосіб життя. Досвід нашого будинку для пенсіонерів

Жизнь пожилых людей: особенности, образ жизни. Опыт нашего дома для пенсионеров 1

Коли сама людина вже не в змозі здійснити догляд за собою, вони втрачають процес самостійності, потребують допомоги та підтримки близьких. Рідні в свою чергу працюють і відводити час за доглядом за старим людиною стає нікому. Саме тому існує наш санаторій для догляду за літніми людьми зі спеціальними програмами реабілітації. У ньому зібрані всі умови комфорту і лікування для пенсіонерів.

Людина буде перебувати під постійним медичним контролем. Щоб їм можна було своєчасно надати необхідну допомогу або підтримку. Рідні можуть відвідувати своїх близьких в будинку для літніх людей, дзвонити.

Реабілітаційні заходи, що вживаються в нашому санаторії сприяють швидкому одужанню як фізично, так і морально.

У нашому пансіонаті виявляється як медичний догляд за людьми похилого віку, так і соціологічна підтримка і психологічна допомога.

Пацієнти перебувають під цілодобовим медичним контролем. У разі необхідності буде надана невідкладна допомога. Люди похилого віку завжди чисто одягнені, нагодовані, усміхнені і задоволені життям. З ними завжди організовують дозвілля, ведуть якусь фізичну реабілітацію. Для кожної людини підбирається індивідуальна програма реабілітації.

Нашим пацієнтам надаються оздоровчі ортопедичні ліжка, крісла для зручного переміщення. Санаторій для літніх оснащений сучасними меблями, в тому числі і спеціалізованої.

Медична консультація в будинку відпочинку завжди співчутливо вислухає про турбують недугах хворого, підтримає як моральне, так і фізичне здоров’я. Люди похилого віку не повинні сприймати себе непотрібними.

Атмосфера в нашому санаторії дуже доброзичлива, сприятлива, люди похилого віку не прагнуть покинути стін.

Кваліфіковані медики надають будь-яку своєчасну моральну підтримку. Співробітники читають книги пенсіонерам, ведуть бесіди, ходять на прогулянки. Ми надаємо спеціалізований догляд за пенсіонерами, тому вони відчувають себе в цілковитій безпеці з нами. Люди похилого віку живуть в комфортних, затишних номерах. Щодня робиться прибирання. У пансіонаті люди відчувають себе як вдома. Пацієнти завжди з теплотою в душі згадують про хвилини, проведених у нас. Персонал дуже чуйно і професійно ставиться до своїх підопічних.

Люди похилого віку виходять на прогулянки, перебуваючи під постійним наглядом. Пенсіонерам не самотньо, адже вони спілкуються як з один з одним, так і з зацікавленим в спілкуванні персоналом. Люди похилого віку особливо потребують моральної підтримки, саме тому співробітники будинку для пенсіонерів здатні розділити з ними переживання і просто вислухати. Люди похилого віку також дивляться улюблені фільми, слухають музику і грають в настільні ігри.

Людина в будь-якому віці прагне бути в колі спілкування. Душевне тепло, комфорт, спокійна атмосфера призведе до якнайшвидшого одужання в будинку для літніх людей, пацієнти швидко набираються сил для повноцінного життя.

У нашому санаторії існують ефективні і надійні методи лікування, розроблені спеціально для людей похилого віку.

Розпорядок дня дозволяє повернути тонус і життєві сили, підняти моральний дух. До того ж, пансіонат для людей похилого належним чином подбає про людей похилого віку з обмеженими можливостями, яким необхідний спеціальний догляд.

Ми завжди докладаємо правильні кроки до здоров’я наших пацієнтів, підтримуємо, допомагаючи їм долати труднощі. Для нас дуже важливо, щоб пацієнти в нашому будинку для літніх відчували себе як вдома і вважали себе частиною великої родини.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.