Warning: session_start(): open(/home/medzah00/.system/tmp/sess_8vds1mn1j6hspest0tttjqjln2, O_RDWR) failed: Превышена дисковая квота (122) in /home/medzah00/tyrbota.org.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Умови для малорухомих людей в будинку для літніх людей "Турбота" - Приватні будинки для літніх "Турбота"

Умови для малорухомих людей в будинку для літніх людей “Турбота”

Ми робимо все можливе, щоб кожному котрий перебуває в нашому пансіонаті було жити просто і комфортно. Багато літніх людей страждають різними недугами, які позбавляють їх можливості здійснювати ті чи інші види жізнедетельності. Але працівники, які дивляться за постояльцями, завжди намагаються допомогти їм і звести їх проблеми до мінімуму, що частково досягається за допомогою спеціального обладнання. Серед різних складнощів, що виникають в житті людей похилого віку, особливе місце займає їх малорухливість. Однак в нашому приватному будинку для престарілих ми намагаємося звести до мінімуму всі згубні наслідки малорухомих людей.

Сидячий образ життя

Деякі пенсіонери змушені більшу частину денного часу проводити в ліжку або в сидячому положенні, читаючи газети або дивлячись телевізор. Вони вважають за краще уникати рухової активності, так як вона приносить їм масу незручностей. Адже суглоби вже не ті, енергії для постійного руху недостатньо, та й в такому віці організм більше схильний до хвороб внаслідок ослабленого імунітету. Але в нашому будинку для літніх людей створені спеціальні умови для малорухомих людей, які дозволяють їм забути про ці проблеми.

Як ми допомагаємо пенсіонерам

Поряд з штатом професіоналів ми маємо в своєму розпорядженні обладнанням, що дозволяє полегшити пересування наших постояльців по території пансіонату, а також звести їх рух до мінімуму.

Основні засоби:

  • ліжка з регулюванням головної секції: передня частина піднімається до потрібного рівня, щоб надати лежить сидяче положення; дають можливість приймати їжу, читати або писати, займатися своїми справами, не встаючи з ліжка;
  • приліжкові столики: теж можуть бути використані постояльцем в положенні лежачи; задіюються для прийому їжі, за ними можна займатися письмовою роботою, використовувати їх як опору і т.д.
  • крісла-каталки: співробітник будинку престарілих катає пацієнта на такому кріслі по його потребам; також використовуються для прогулянок на свіжому повітрі; актуально для тих, хто відчуває серйозні труднощі з опорно-руховою системою або не може ходити зовсім;
  • тростини з опорами на ніжках: для тих, хто може ходити самостійно, але іспитвает в цьому невеликі труднощі.

З таким арсеналом засобів допомоги для людей, що мають проблеми з руховою активністю, ми підтримуємо максимальний рівень комфорту для них. А ввічливий і послужливий персонал допомагає їм впоратися з будь-якими труднощами в пристрої цього обладнання.