Як працюють доглядальниці в нашому пансіонаті для людей похилого віку?

У похилому віці людині потрібен особливий догляд. Але родичі не завжди можуть правильно піклуватися про старих людей і вважають за краще знайти доглядальницю за пристарілими людьми. Розберемося, за якими критеріями підбирається такий персонал і визначимо список послуг, що пропонуються?

Навіщо брати доглядальницю за пристарілими людьми?

Пристарілим часто необхідна специфічна турбота, надання якої можливо тільки кваліфікованим персоналом, що пройшов спеціальну підготовку. Спеціалізовані установи надають повний спектр послуг доглядальниць за пристарілими людьми, пропонуючи зайнятися виконанням цілого ряду обов’язків:

 • підтримання в чистоті тіла старої людини;
 • організація харчування, прогулянки;
 • контроль за своєчасністю приймання ліків, призначених лікарем;
 • моніторинг самопочуття;
 • реабілітаційні заходи;
 • контроль за харчуванням і дотриманням режиму;
 • проведення легкого прибирання;
 • організація дозвілля.

Повний список обов’язків доглядальниці обговорюється індивідуально для конкретного випадку.

Професійні доглядальниці: види фахівців

Перед початком підбору вдалої кандидатури визначаються з питанням, яка потрібна доглядальниця для літньої людини? Основні види персоналу:

 1. Погодинні доглядальниці беруться за турботу про підопічного тільки в певні години.
 2. Доглядальниця добова здійснює догляд за тяжкохворими, які потребують цілодобового спостереження, дозволяючи іншим членам сім’ї відпочити, зайнятися важливими справами.
 3. Нічні доглядальниці контролюють фізичний та емоційний стан літньої людини під час нічного сну та безсоння, допомагають їй міняти положення в ліжку, контролюють нічний прийом ліків.
 4. Денна доглядальниця бере на себе всю турботу про людей похилого віку у світлий час доби, забезпечуючи їм належний догляд і організацію цікавого дозвілля.
 5. Няні доглядальниці необхідні літнім людям з провалами в пам’яті, не здатним чітко мислити, а також тим, хто може неусвідомлено нашкодити собі.
 6. Патронажна сестра для літніх обов’язки якої включають гігієнічний догляд за старою людиною, проведення прописаних лікарем процедур і психологічні бесіди.

Скільки коштує доглядальниця для літньої людини?

Параметр вартості доглядальниці за лежачим хворим безпосередньо пов’язаний із кількістю годин її перебування на робочому місці та станом здоров’я підопічного. Якщо кінцевою метою пошуків вибирається цілодобова доглядальниця за пристарілими людьми ціни вищі.

Скільки коштує доглядальниця на добу? Цей показник визначається з урахуванням видів допомоги, яку вона буде надавати своєму підопічному. Денна доглядальниця часто відповідає за повноцінний догляд протягом всього дня, а співробітниця з погодинним графіком роботи опікується людиною виключно в обумовлені години. Оплата праці професійних доглядальниць, обговорюється індивідуально для конкретного випадку.

Доглядальниця за пристарілими людьми у Києві: будинок пристарілих «Турбота»

Відбір відповідної кандидатури здійснюється за оголошенням «шукаю доглядальницю за пристарілими людьми» або введенням у пошуковому рядку інтернет-браузера запиту «доглядальниця Київ». Найпростіше одразу звернутися до послуг професійного персоналу. У пансіонаті «Турбота» працюють досвідчені доглядальниці з високою кваліфікацією і доброзичливою манерою поведінки з підопічними. Вартість доглядальниці за лежачим хворим визначається окремо з урахуванням особливостей конкретного випадку. За пристарілими може закріплюватися доглядальниця на ніч або няні доглядальниці за хворим на весь день.

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com