Особливості догляду за хворим після інфаркту в нашому будинку для престарілих людей

Інфаркт — це серйозна патологія, що супроводжується сильними больовими відчуттями в результаті некрозу м’язових тканин серця. Захворювання найчастіше виникає у людей похилого віку, а для відновлення організму необхідна тривала реабілітація та правильний догляд.

Реабілітація після інфаркту міокарда — навіщо вона потрібна?

Після перенесеного інфаркту людині потрібен курс реабілітації, який повинен проводитися під контролем фахівця. При відсутності правильного догляду після даного захворювання можуть виникати ускладнення — порушення рухливості кінцівок і навіть параліч. Щоб уникнути таких наслідків недуги, краще довірити реабілітацію після інфаркту співробітникам спеціалізованої установи.

Реабілітація після інфаркту: основні етапи

Для швидкого відновлення після захворювання людині необхідний правильний догляд. Він складається з таких етапів:

 • медикаментозна реабілітація — відновлення нормального кровообігу за допомогою курсу спеціальної терапії та призначених лікарем ліків;
 • фізичне відновлення — дозовані фізичні навантаження, які допомагають повернути пацієнтові здатність самостійно рухатися;
 • нормалізація психологічного стану — створення позитивного емоційного настрою на одужання;
 • спеціальна дієта — формування навичок здорового харчування для зниження ризику повторних нападів;
 • відмова від шкідливих звичок з метою зниження навантаження на серце.

Реабілітація після інфаркту здійснюється комплексно, а догляд за пацієнтом спрямований на повне відновлення рухової активності.

Сестринський догляд при реабілітації після інфаркту

Комплексна реабілітація після інфаркту міокарда в спеціалізованій установі здійснюється кваліфікованою медсестрою. Вона постійно перебуває поруч із людиною, що перенесла хворобу, забезпечуючи їй належний догляд.

Обов’язки медсестри по догляду за пацієнтом з інфарктом:

 • контроль за самопочуттям і дотриманням постільного режиму;
 • організація приймання ліків за рецептом лікаря;
 • профілактика пролежнів у лежачих хворих;
 • створення спокійної атмосфери навколо пацієнта;
 • контроль водного балансу для запобігання набряків;
 • догляд за тілом хворого, допомога в задоволенні природних потреб організму;
 • контроль за дотриманням дієти;
 • проведення реабілітаційних процедур, призначених лікарем.

Реабілітація після інфаркту міокарда в пансіонаті «Турбота»

Професійний сестринський догляд та реабілітація після інфаркту здійснюється в спеціалізованому пансіонаті «Турбота». В установі працює доброзичливий персонал з багаторічним досвідом і створені комфортні умови для проживання. Процес реабілітації проводиться поступово з постійним контролем самопочуття пацієнта. Все це допомагає організувати для хворого з інфарктом правильний режим і забезпечити швидке відновлення організму.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com