Особливості догляду за хворими Альцгеймера в нашому пансіонаті

Хвороба Альцгеймера відноситься до серйозних патологій. Вона часто розвивається в похилому віці у результаті вікового руйнування клітин головного мозку. Як проявляється у людини ця патологія та який потрібен догляд за хворими з хворобою Альцгеймера?

Хвороба Альцгеймера догляд за хворим та ознаки недуги

Людині без медичної освіти легко не помітити прояви хвороби Альцгеймера, але без профільної терапії недуга прогресує. У такому випадку необхідно забезпечити людині з хворобою Альцгеймера догляд.

Основні симптоми захворювання:

 • втрата короткочасної або довготривалої пам’яті;
 • порушення мови, пов’язане із забуванням слів;
 • апатія до щоденних занять;
 • втрата здатності орієнтуватися у просторі;
 • схильність йти у невідомому напрямку, губитися на вулиці;
 • втрата почуття часу;
 • галюцинації, віра у вигадані події;
 • неадекватна поведінка;
 • нездатність самостійно обслуговувати себе;
 • параноя та депресія.

Хворобу Альцгеймера не можна вилікувати. Після підтвердження недуги людина може прожити кілька років, але тільки якщо при хворобі Альцгеймера догляд за хворим забезпечує йому безпеку та комфорт.

Хвороба Альцгеймера пансіонат або домашній догляд?

Догляд за хворими з хворобою Альцгеймера вимагає значних витрат часу та сил. Людині з діагнозом Альцгеймера необхідно регулярно приймати призначені лікарем медикаменти, постійно бути під наглядом та отримувати кваліфіковану медичну допомогу.

Родичі хворого Альцгеймера не завжди здатні цілодобово перебувати з ним поруч і часто не володіють потрібними знаннями, що допомагають полегшити стан хворого. Для професійної турботи про людину з такою недугою створені спеціальні пансіонати для хворих на хворобу Альцгеймера. Вони повністю візьмуть на себе опіку над хворим Альцгеймера, забезпечивши йому комфортне та безпечне життя.

«Турбота» — найкращий пансіонат для хворих Альцгеймера України

Після підтвердження хвороби Альцгеймера догляд за людиною повинен бути комплексним. Персонал пансіонатів для хворих на хворобу Альцгеймера займається повним обслуговуванням людей з такою недугою. Для своїх підопічних з хворобою Альцгеймера пансіонат «Турбота» пропонує ідеальні умови проживання:

 • суворо дотримується погодинний розпорядок дня;
 • пацієнту пропонуються логічні головоломки для розвитку розумової діяльності;
 • персонал постійно спілкується з хворим Альцгеймера, тренуючи його мовлення;
 • проводяться реабілітаційні процедури, призначені лікарем (масаж, фізкультура та ін.);
 • пацієнт знаходиться у комфортних і безпечних умовах;
 • щоденне меню складається зі смачних і корисних страв, підібраних дієтологом;
 • хворий Альцгеймера не може самовільно вийти за межі установи;
 • регулярно проводиться робота з психологом.

Все це допомагає продовжити життя хворого Альцгеймера, зробивши його приємним і насиченим.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com