Персонал для будинку літніх людей «Турбота»

Приватний будинок престарілих «Турбота» організовує для людей похилого віку проживання з повним пансіоном. У нас здійснюється побутове та медичне обслуговування постояльців. Спільні зусилля персоналу допомагають забезпечити фізичний і психологічний комфорт літніх людей.

Персонал будинку престарілих «Турбота»


Персонал приватного пансіонату «Турбота» складається з:

    • адміністративних співробітників, які займаються вирішенням всіх організаційних питань, оформленням документації, укладають договори з постачальниками продуктів, комунальними службами, взаємодіють з волонтерами, координують роботу інших співробітників;

    • обслуговуючого персоналу, який вирішує побутові завдання – покоївки підтримують чистоту в номерах і в будівлі в цілому, кухарі готують їсти, охоронці стежать за порядком і безпекою. Також до обслуговуючого персоналу відносяться співробітники, які миють посуд і прибирають на харчоблоці, займаються пранням і прасуванням, благоустроєм території, обслуговуванням інженерних комунікацій;

    • соціальних працівників, психологів, які допомагають літнім людям адаптуватися на новому місці, розмовляють з ними, надають психологічну підтримку, займаються організацією дозвілля за інтересами;

    • медичного персоналу. Це лікарі, в тому числі реабілітологи, фізіотерапевти, фахівці з лікувальної фізкультури, дієтологи, медсестри, доглядальниці з медичною освітою, які здійснюють Індивідуальний догляд за літніми людьми, масажисти.


Всі співробітники проходять регулярний медогляд, мають досвід роботи з людьми похилого віку. Соціальні та медичні працівники – фахівці з профільною освітою, дипломами, сертифікатами, ліцензіями. Персонал проходить ретельний відбір, враховуються не тільки професійні, а й особистісні якості, дисциплінованість, охайність, ввічливість. У будинку престарілих «Турбота» працюють тактовні, чуйні, доброзичливі люди, які щиро, від душі піклуються про підопічних і намагаються зробити їх перебування в пансіонаті максимально приємним і комфортним.

Що входить в обслуговування літніх людей


У приватному пансіонаті для літніх людей «Турбота» організовується комплексне обслуговування, яке відповідає різним потребам мешканців. Перш за все, персонал звільняє їх від будь-яких побутових турбот – прибирання, прання постільної білизни та особистого одягу, приготування їжі, здійснює регулярне провітрювання кімнат, стежить за підтриманням оптимального температурно-вологісного режиму. Оскільки у багатьох літніх людей виникають проблеми з самообслуговуванням, крім загального обслуговування здійснюється індивідуальне. Залежно від стану здоров'я мешканців, персонал може:

    • піклуватися про їх особисту гігієну, доглядати за шкірою, волоссям, нігтями, зубами;

    • здійснювати профілактику пролежнів у лежачих хворих;

    • допомагати одягатися, приймати їжу, пересуватися по номеру та будівлі;

    • виводити або вивозити на прогулянку пацієнтів, які не можуть ходити або насилу пересуваються;

    • контролювати дотримання режиму, виконання приписів лікаря;

    • проводити забір аналізів, вимірювання температури, тиску, інші діагностичні та терапевтичні маніпуляції;

    • виконувати реабілітаційні заходи, ЛФК, масаж.


При оформленні людини до будинки престарілих визначається ступінь її потреби в індивідуальному обслуговуванні, послугах доглядальниці, окремих фахівців. У складних випадках за нею закріплюється медсестра, яка здійснює цілодобовий догляд.

Отзывы

Фото нашого персоналу