Особливості догляду в нашому пансіонаті для людей похилого віку

Люди у віці після 80 років часто вже не в змозі самостійно впоратися з повсякденними турботами, а родичі не завжди можуть постійно перебувати з ними поруч. У таких випадках необхідний догляд за людьми похилого віку допоможуть забезпечити співробітники профільного пансіонату. Вони пропонують різні послуги, здійснюють якісне піклування про літніх людей, знаходячи до кожного з них особистий підхід.

Догляд за людьми похилого віку в Україні

Професійний та безкоштовний догляд за людьми після 80 років пропонують державні пансіонати. Але умови проживання в них не відрізняються високою якістю, а кількість місць значно обмежена. Щоб забезпечити належний догляд за літніми батьками або близькою людиною похилого віку, найкраще звернутися до приватної установи «Турбота». Тут працюють доброзичливі та досвідчені співробітники, які виконують догляд за літніми хворими, а також допомагають їм цікаво та безтурботно проводити дозвілля в суспільстві ровесників.

Догляд за людьми похилого віку пансіонату «Турбота»

Комерційний пансіонат «Турбота» має кілька філій у різних містах. У кожному з них про інвалідів та літніх людей піклуються професійні медсестри, психологи, доглядальниці та соціальні працівники. Для комфортного розміщення інваліда обладнані затишні номери різного класу зі зручними меблями та чистими санвузлами.

На території закладу є спеціальна зона для прогулянок на вулиці. Кожного мешканця можуть відвідувати родичі, а для різних життєвих ситуацій передбачено довгострокове або подобове проживання. Філії клініки пропонують повноцінний догляд за людьми похилого віку Києва та інших міст за доступною ціною. Вартість перебування в стінах установи залежить від кількості місць у номері, стану здоров’я пацієнта та інших чинників.

Послуги догляду за людьми похилого віку

У стінах приватної установи «Турбота» можливе повноцінне піклування про людей після 80 років, а також догляд за престарілими у важкому стані, які не можуть обійтися без сторонньої допомоги.

Основні послуги догляду за престарілими людьми:

 • щоденне прибирання номерів, зміна постільної білизни;
 • організація збалансованого харчування;
 • допомога в прийманні їжі та проведенні гігієнічних процедур;
 • регулярні медогляди;
 • організація прогулянок на свіжому повітрі;
 • цілодобова присутність доглядальниці біля лежачих мешканців;
 • підбір занять для проведення дозвілля;
 • реабілітаційні процедури.

Догляд за престарілими та інвалідами в пансіонаті: переваги

Всебічний догляд за людьми похилого віку Києва та інших міст допомагає їм забути про дрібні повсякденні турботи та насолоджуватися комфортним відпочинком. Основні плюси розміщення інваліда або людини старше 80 років у приватному пансіонаті:

 • комфортні номери в тихій місцевості;
 • індивідуальний підбір умов проживання (спеціалізовані ліжка, наявність тривожних кнопок та ін.);
 • регулярне спілкування з людьми свого віку;
 • постійний контроль за станом здоров’я мешканця;
 • висококваліфікований та доброзичливий персонал;
 • смачне та корисне меню, складене досвідченим дієтологом;
 • спеціально обладнані кабінети для проведення медичних процедур;
 • наявність розваг для захопливого відпочинку.

Співробітники пансіонату «Турбота» забезпечують якісний догляд за людьми похилого віку в Україні, створюючи навколо них затишну домашню атмосферу.

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com