Особливості догляду в нашому пансіонаті для людей похилого віку

Люди у віці після 80 років часто вже не в змозі самостійно впоратися з повсякденними турботами, а родичі не завжди можуть постійно перебувати з ними поруч. У таких випадках необхідний догляд за людьми похилого віку допоможуть забезпечити співробітники профільного пансіонату. Вони пропонують різні послуги, здійснюють якісне піклування про літніх людей, знаходячи до кожного з них особистий підхід.

Догляд за людьми похилого віку в Україні

Професійний та безкоштовний догляд за людьми після 80 років пропонують державні пансіонати. Але умови проживання в них не відрізняються високою якістю, а кількість місць значно обмежена. Щоб забезпечити належний догляд за літніми батьками або близькою людиною похилого віку, найкраще звернутися до приватної установи «Турбота». Тут працюють доброзичливі та досвідчені співробітники, які виконують догляд за літніми хворими, а також допомагають їм цікаво та безтурботно проводити дозвілля в суспільстві ровесників.

Догляд за людьми похилого віку пансіонату «Турбота»

Комерційний пансіонат «Турбота» має кілька філій у різних містах. У кожному з них про інвалідів та літніх людей піклуються професійні медсестри, психологи, доглядальниці та соціальні працівники. Для комфортного розміщення інваліда обладнані затишні номери різного класу зі зручними меблями та чистими санвузлами.

На території закладу є спеціальна зона для прогулянок на вулиці. Кожного мешканця можуть відвідувати родичі, а для різних життєвих ситуацій передбачено довгострокове або подобове проживання. Філії клініки пропонують повноцінний догляд за людьми похилого віку Києва та інших міст за доступною ціною. Вартість перебування в стінах установи залежить від кількості місць у номері, стану здоров’я пацієнта та інших чинників.

Послуги догляду за людьми похилого віку

У стінах приватної установи «Турбота» можливе повноцінне піклування про людей після 80 років, а також догляд за престарілими у важкому стані, які не можуть обійтися без сторонньої допомоги.

Основні послуги догляду за престарілими людьми:

 • щоденне прибирання номерів, зміна постільної білизни;
 • організація збалансованого харчування;
 • допомога в прийманні їжі та проведенні гігієнічних процедур;
 • регулярні медогляди;
 • організація прогулянок на свіжому повітрі;
 • цілодобова присутність доглядальниці біля лежачих мешканців;
 • підбір занять для проведення дозвілля;
 • реабілітаційні процедури.

Догляд за престарілими та інвалідами в пансіонаті: переваги

Всебічний догляд за людьми похилого віку Києва та інших міст допомагає їм забути про дрібні повсякденні турботи та насолоджуватися комфортним відпочинком. Основні плюси розміщення інваліда або людини старше 80 років у приватному пансіонаті:

 • комфортні номери в тихій місцевості;
 • індивідуальний підбір умов проживання (спеціалізовані ліжка, наявність тривожних кнопок та ін.);
 • регулярне спілкування з людьми свого віку;
 • постійний контроль за станом здоров’я мешканця;
 • висококваліфікований та доброзичливий персонал;
 • смачне та корисне меню, складене досвідченим дієтологом;
 • спеціально обладнані кабінети для проведення медичних процедур;
 • наявність розваг для захопливого відпочинку.

Співробітники пансіонату «Турбота» забезпечують якісний догляд за людьми похилого віку в Україні, створюючи навколо них затишну домашню атмосферу.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com