Особливості догляду в нашому пансіонаті для людей похилого віку

Реабілітація в будинку для людей похилого віку після перелому шийки стегна

Для того, щоб терміни по відновленню після перелому були короткими необхідно вже після операції почати реабілітаційні заходи.

У пансіонаті «Турбота» створені всі необхідні умови для забезпечення повноцінного лікування перелому шийки стегна. Програма з відновлення складається з декількох етапів і включає в себе

Медичний догляд за лежачими людьми похилого віку в нашому пансіонаті

  1. Медичний масаж (ручний, апаратний) фізіотерапія і дихальна гімнастика невід’ємна частина догляду з відновлення після перелому. Покращує кровообіг, і м’язовий тонус, знімає біль, є хорошою профілактикою пролежнів.
  2. Лікарська терапія – індивідуальний підбір лікувальних препаратів з урахуванням загального стану пацієнта.

Гігієнічний і сестринський догляд – це цілодобове спостереження за станом пацієнта, своєчасний прийом ліків, здачі аналізів, допомога в зміні положень в ліжку, турбота про особисту гігієну.

  1. Програма лікування шийки стегна складається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі тенденції відновлення і потреби організму. Після обстеження кваліфікованого лікаря призначається грамотне лікування, завдяки чому Ви можете бути впевнені в ефективності лікувальної програми.

У пансіонаті є все необхідне обладнання, ліжка, ортези, спеціальні тренажери, що дозволяють швидко отримати активність. Кожному пацієнту також надають психологічну підтримку.

Завдяки індивідуальному підходу, сучасному оснащенню, кваліфікованому лікуванню і увазі в пансіонаті «Турбота» Ваші рідні за короткий час повернуться до активного життя!

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com