Особливості догляду в нашому пансіонаті для людей похилого віку

Реабілітація в будинку для людей похилого віку після перелому шийки стегна

Для того, щоб терміни по відновленню після перелому були короткими необхідно вже після операції почати реабілітаційні заходи.

У пансіонаті «Турбота» створені всі необхідні умови для забезпечення повноцінного лікування перелому шийки стегна. Програма з відновлення складається з декількох етапів і включає в себе

Медичний догляд за лежачими людьми похилого віку в нашому пансіонаті

  1. Медичний масаж (ручний, апаратний) фізіотерапія і дихальна гімнастика невід’ємна частина догляду з відновлення після перелому. Покращує кровообіг, і м’язовий тонус, знімає біль, є хорошою профілактикою пролежнів.
  2. Лікарська терапія – індивідуальний підбір лікувальних препаратів з урахуванням загального стану пацієнта.

Гігієнічний і сестринський догляд – це цілодобове спостереження за станом пацієнта, своєчасний прийом ліків, здачі аналізів, допомога в зміні положень в ліжку, турбота про особисту гігієну.

  1. Програма лікування шийки стегна складається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи всі тенденції відновлення і потреби організму. Після обстеження кваліфікованого лікаря призначається грамотне лікування, завдяки чому Ви можете бути впевнені в ефективності лікувальної програми.

У пансіонаті є все необхідне обладнання, ліжка, ортези, спеціальні тренажери, що дозволяють швидко отримати активність. Кожному пацієнту також надають психологічну підтримку.

Завдяки індивідуальному підходу, сучасному оснащенню, кваліфікованому лікуванню і увазі в пансіонаті «Турбота» Ваші рідні за короткий час повернуться до активного життя!

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com