Особливості реабілітації після інсульту в нашому пансіонаті для людей похилого віку

При інсульті в судинах головного мозку порушується кровообіг, що супроводжується втратою певних функцій організму. Особливо часто хвороба виникає у людини похилого віку. Для відновлення організму необхідно вчасно почати правильну реабілітацію хворих після інсульту. Як вона проводиться та де пропонує пройти курс реабілітації після інсульту Київ та область?

Реабілітація хворих після інсульту

Для усунення наслідків захворювання потрібен курс реабілітації хворих після інсульту, що дозволяє повернути організму пацієнта втрачені функції. Цим професійно займаються працівники пансіонатів після інсульту. Вони проводять комплексну реабілітацію після інсульту вартість якої розраховується індивідуально.

Основні напрямки відновлювальних процедур:

 1. Фізична реабілітація після інсульту — фізкультура для приведення м’язів у тонус, що дозволяє повернути людині здатність рухатися.
 2. Мовна реабілітація після інсульту — заняття з логопедом для відновлення чіткої мови та акуратного письма.
 3. Психологічна реабілітація після інсульту — консультації психолога, що допомагають поліпшити настрій та нормалізувати емоційний фон.

«Турбота» — сучасний центр реабілітації після інсульту

Клініка «Турбота» — найкращий пансіонат реабілітації хворих після інсульту. Тут виконують швидку реабілітацію після інсульту ціни якої залежать від особливостей конкретного типу захворювання. Працівники клініки повністю візьмуть на себе турботу про пацієнта та відновлення його організму.

Реабілітація після геморагічного інсульту

Цей вид захворювання являє собою крововилив у мозок внаслідок розриву артерії. Людина втрачає свідомість, відчуває головний біль і тахікардію, не здатний контролювати сечовипускання та рух однієї з половин тіла. За допомогою правильної реабілітації лежачих хворих після інсульту легко вдається повернути людині здатність рухатися.

Ключові заходи з реабілітації після геморагічного інсульту:

 • допомога в гігієнічних процедурах, одяганні, прийманні їжі;
 • гімнастика для м’язів;
 • відновлення навичок ходьби;
 • робота над поверненням звичайного темпу та чіткості мови;
 • психологічні тренінги.

Догляд за хворим після ішемічного інсульту

Захворювання розвивається поступово, супроводжуючись головними болями, періодичними обтяженнями кінцівок і поступовою втратою здатності рухати ними. Одночасно з’являються нечіткість та плутаність мови, порушення ковтання.

«Турбота» є найкращим центром реабілітації після інсульту, Послуги персоналу клініки при догляді за хворим після ішемічного інсульту:

 • допомога персоналу при самообслуговуванні пацієнта;
 • лікувальний масаж м’язів;
 • усунення проблем з ковтанням;
 • мовна реабілітація після інсульту;
 • відновлення навичок самостійного пересування.

Скільки коштує реабілітація хворих після інсульту?

Персонал пансіонату «Турбота» проводить повноцінну реабілітацію людей похилого віку після інсульту, забезпечуючи кожному пацієнту комфортні умови проживання. Регіони, в яких можлива реабілітація хворих після інсульту Київська область, столиця та інші міста, що мають філії.

У клініці розробляються індивідуальні плани реабілітації після інсульту ціни яких визначаються з урахуванням особливостей протікання хвороби в кожному конкретному випадку. Довіряючи турботу про догляд за хворим після інсульту професіоналам, можна успішно повернути його до нормального стану.

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
Принимаем постояльцев с диагнозами
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com