Особливості догляду за лежачими в нашому пансіонаті для людей похилого віку

За відсутності належного досвіду дуже важко організувати нормальний догляд за лежачими старими людьми без участі фахівців. Тому їх рекомендується помістити в пансіонат по догляду за лежачими хворими. Тут створене комфортне середовище і виконується правильний догляд за лежачими хворими ціна якого формується з урахуванням потреб конкретного постояльця.

Догляд за лежачими хворими пансіонату «Турбота»

Клініка по догляду за лежачими хворими допомагає зробити їх щоденне існування більш цікавим і приємним. Тут працюють доброзичливі медпрацівники та психологи, які допомагають точно з’ясувати бажання людини та полегшити її звикання до нового середовища проживання. Безпосередній догляд за лежачими літніми хворими виконують покоївки та інші працівники клініки. Вони володіють тактовністю, мають профільну освіту і багаторічний досвід роботи, забезпечуючи належний догляд за лежачим хворим.

Щоб оформити професійний догляд за лежачими хворими Києва чи іншого міста, досить звернутися в один з філіалів пансіонату «Турбота». Адміністратори підготують всі необхідні документи та організують комфортні умови перебування в затишних кімнатах з усім необхідним.

Послуги по догляду за лежачими хворими

Клініка «Турбота» пропонує комплексне обслуговування. Тут забезпечується професійний та всебічний догляд за лежачими старими людьми, а постояльці отримують все необхідне для приємного проведення часу.

Основні послуги з догляду за лежачими хворими:

 • щоденне проведення гігієнічних процедур;
 • допомога в переодяганні та прийманні їжі;
 • проведення профілактики пролежнів;
 • організація щоденних прогулянок;
 • підтримка правильного режиму дня;
 • медичний контроль за станом здоров’я;
 • проведення масажу та інших реабілітаційних заходів;
 • контроль за виконанням рекомендацій лікаря;
 • організація цікавого проведення дозвілля.

Догляд за лежачим хворим виконується 24 години на добу.

Скільки коштує догляд за лежачим хворим?

У філіалах «Турботи» можливий профільний догляд за лежачими хворими ціна якого визначається з урахуванням декількох факторів. У клініці можна персонально підібрати варіанти проживання в номерах різного класу з сусідами або без них. Щоб визначити вартість перебування людини в стінах пансіонату, потрібно враховувати її загальний стан і необхідність проведення додаткових процедур.

Пансіонат по догляду за лежачими хворими пропонує недорогі варіанти розміщення. У вартість входить:

 • проживання в затишній кімнаті;
 • збалансоване харчування (4 або 5 разів на день);
 • допомога медсестри при гігієнічних процедурах, прийманні їжі, переодяганні;
 • організація прогулянок і цікавого дозвілля.

Професійний догляд за лежачими старими людьми зробить їх життя комфортним, подарує можливість спілкуватися у колі ровесників. Кваліфіковані співробітники, які виконують догляд за лежачими літніми хворими, оточують їх домашнім теплом і турботою, а також забезпечують правильне лікування.

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
Наші будинки престарілих

У нас є філії наших будинків для престарілих в 7 великих містах України: Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Дніпрі, Чернігові.

Будинок в Києві

вул. Єреванська 30, офіс 6 0965181828 tyrbota@gmail.com